Gliwice: 70-latek zaczadził się w garażu

i

Autor: pixabay.com

Zasnął w garażu przy palącej się świeczce. Nie żyje. Dramat w Gliwicach

2022-05-25 9:44

Dym wydobywał się z jednego z garaży nieopodal ulicy Orlickiej w Gliwicach, kiedy strażacy przyjechali na miejsce. Musieli wyważyć drzwi, aby dostać się do środka i sprawdzić, co się stało. Pożar wywołała prawdopodobnie świeczka, przy której zasnął 70-latek, mieszkaniec garażu. Mężczyzna nie żyje.

Pożar garażu w Gliwicach. Nie żyje 70-latek

Pożar w Gliwicach w jednym z garaży miał miejsce we wtorek, 24 maja przed południem. Strażacy otrzymali informację, że w szóstym rzędzie od ul. Orlickiego z jednego z garaży wydobywa się dym. Trzeba było wyważyć drzwi, aby dostać się do środka. - We wnętrzu budynku znaleziono ciało 70-latka. Mężczyzna prawdopodobnie zatruł się dymem. Ciało zabezpieczono do sekcji zwłok - mówi Marek Słomski, rzecznik prasowym KMP w Gliwicach. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna mieszkał w garażu. Najprawdopodobniej zasnął przy zapalonej świeczce. Ta nadpaliła kanapę. Zaczęło się dymić. Lokator garażu się zaczadził. Reanimacja nie przyniosła rezultatu. Możliwe również, że dogrzewał się niesprawnym piecykiem. Trwa badanie szczegółowych okoliczności tragedii.

Czytaj również: 17-latek wypadł z drugiego piętra bloku! Dramat w Bytomiu

Zobacz także: Kolejna śmierć dziecka w Mysłowicach. Zmarło na oczach ciężarnej mamy

Pożar na Rychtalskiej we Wrocławiu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE