Nowe stroje Ruchu Chorzów

i

Autor: Ruch Chorzów Nowe stroje Ruchu Chorzów

Ruch Chorzów ma nowe stroje na mecze wyjazdowe

2015-07-15 19:28

W Dniu Śląskiej Flagi piłkarze Ruchu Chorzów zaprezentowali nowe stroje na mecze wyjazdowe. Data nie jest przypadkowa, bowiem stroje nawiązują barwami do barw Śląska. 

Jak zaznaczają władze klubu, w ten sposób wychodzą naprzeciw oczekiwaniom kibiców. - Przygotowaliśmy zupełnie nowatorski zestaw meczowy. Żółta koszulka, niebieskie spodenki i żółte getry stworzą niepowtarzalny strój wyjazdowy piłkarzy Ruchu. „Niebiescy” grać będą w takich barwach po raz pierwszy w historii - tłumaczy klub. 

Barwy nowych strojów nie są przypadkowe. Trykoty wpisują się w założenia realizowanego przy Cichej projektu „14 powodów do dumy”

- Nowe barwy mają podkreślać śląskość Ruchu, najbardziej utytułowanego klubu w regionie. Klubu, który Ślązacy założyli, grali w jego barwach i stanowili o jego sile. To także Ślązacy przez dziesięciolecia wspierali piłkarzy „Niebieskich” dopingiem prowadząc do największych sukcesów. Krótko mówiąc, nowe stroje to ukłon w stronę Górnego Śląska, w którego tradycjach Ruch tak mocno jest zakorzeniony - czytamy na stronie Ruchu Chorzów. 

15 lipca to Dzień Śląskiej Flagi. Nieprzypadkowo właśnie dzisiaj mamy przyjemność zaprezentować wyjazdowe koszulki druż...Posted by Ruch Chorzów on 15 lipca 2015

A jak Wam się podobają nowe stroje "Niebieskich"?

Nasi Partnerzy polecają