Nożownik

i

Autor: Shutterstock Nożownik

Krwawa jatka z udziałem 18-latka

Ruda Śląska: 18-letni nożownik zaatakował dwóch mężczyzny!

2023-02-07 9:33

Krwawa jatka w rudzkiej piwnicy! 18-latek rzucił się z nożem na kolegów, kiedy wspólnie rąbali drewno. Jednemu z poszkodowanych udało się uciec i wezwać pomoc. Sprawca został schwytany przez policję.

Ruda Śląska: 18-latek zatrzymany za usiłowanie zabójstwa

Do krwawej jatki doszło w piwnicy jednej z kamienic w Rudzie Śląskiej. Trzech mężczyzn rąbało drewno. Nagle jeden z nich, 18-latk wyjął nóż i bez powodu zaatakował pozostałych. Zadał im kulka ciosów. Jednemu poszkodowanemu udało się wydostać i wezwać pomoc. Na miejsce przyjechało pogotowie i policja. - Przestraszony sprawca uciekł. Po kilkudziesięciu minutach kryminalni z rudzkiej komendy, zatrzymali ukrywającego się 18-latka i osadzili go w policyjnym areszcie - podaje rudzka komenda. Poszkodowani trafili na stół operacyjny, bowiem ich życiu zagrażało niebezpieczeństwo.

- Podejrzanemu przedstawiono zarzut podwójnego usiłowania zabójstwa. Na wniosek prokuratora sąd aresztował mężczyznę na okres 3 miesięcy. Za usiłowanie zabójstwa grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności - podaje rudzka policja.

Brutalne zabójstwo podczas libacji w Mirkowie.
Sonda
Czy kara za usiłowanie zabójstwa powinna być wyższa?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany