Rybnik: Radiowóz wjechał w osobówkę. Policjanta nie ominęła kara

i

Autor: Archiwum Rybnik: Radiowóz wjechał w osobówkę. Policjanta nie ominęła kara

Rybnik: Radiowóz wjechał w osobówkę. Policjanta nie ominęła kara

Do nietypowej sytuacji doszło w środę w nocy w dzielnicy Kamień w Rybniku. Policyjny radiowóz zderzył się z prawidłowo jadącą osobówką. Policjant został już ukarany.

O kolizji drogowej policyjnego radiowozu z samochodem osobowym poinformował portal rybnik.com.pl, który otrzymał informację o zdarzeniu od jednej z czytelniczek. 

Proszę się zapytać w komendzie, co za pudełko od nich wjechało w krzoki. Radiowozem jechali z Kamienia i za przejazdem kolejowym wylecieli z winkla. Ludziom auto strzaskali i jeszcze swoje rozbili - napisała do nich czytelniczka.

Jak się okazało, do kolizji faktycznie doszło, co potwierdziła policja w Rybniku. Do zdarzenia doszło o godz. 22:25 na skrzyżowaniu ulic Robotniczej z Mikołowską. 41-letni policjant jadąc oznakowanym radiowozem jechał ulicą Robotniczą w kierunku Rybnika, nie ustąpił pierwszeństwa 29-latce jadącej citroenem, doprowadzając do kolizji. Jak poinformowała portal rybnik.com.pl st. asp. Bogusława Kobeszko, policjant został już ukarany mandatem w wysokości 1200 zł. Dostał również 10 punktów karnych. W kolizji ucierpiały tylko pojazdy. 

Źródło: Rybnik: Radiowóz wjechał w osobówkę. Policjanta nie ominęła kara
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany