Rybnik. Szok! Podpalił taksówkę, bo był niezadowolony z kursu?!

i

Autor: OSP Rybnik-Niewiadom Rybnik. Szok! Podpalił taksówkę, bo był niezadowolony z kursu?!

Podpalenie

Rybnik. Szok! Podpalił taksówkę, bo był niezadowolony z kursu?!

Oblał benzyną zaparkowany samochód, bo nie był zadowolony z kursu taksówki? Samochód spłonął doszczętnie, a ogień zajął także elewację budynku, przy którym zaparkowany był samochód. Straty oszacowano na kilkadziesiąt tysięcy złotych. Policja zatrzymała już sprawcę podpalenia.

Wszystko rozegrało się 26 lipca około godziny 6 rano przy bloku nr 33 znajdującego się przy ulicy Gustawa Morcinka w Rybniku, w dzielnicy Niewiadom. W ogniu staną zaparkowany przy bloku samochód. Jak się szybko okazało, auto zostało oblane benzyną i celowo podpalone. Jak wynika z naszych ustaleń nieoficjalnych, sprawca podpalił samochód, bo nie był zadowolony z kursu taksówki.

Czytaj również: Dramat dzieci w ośrodku opiekuńczym. Znęcano się nad nimi, był też bite

- Straty szacowane są na ok. 80 tys. złoty. Całkowitemu zniszczeniu uległ samochód, a także część elewacji budynku została zniszczona oraz mieszkanie zostało zadymione. Przed przybyciem straży pożarnej mieszkańcy opuścili swoje mieszkanie i nikomu nic się nie stało - mówi rzecznik prasowy Straży Pożarnej w Rybniku Bogusław Łabęcki

Policjanci szybko namierzyli sprawcę podpalenia. - Sprawca został ustalone i trwają czynności w tej sprawie - informuje krótko st. asp. Bogusława Kobeszko, rzeczniczka rybnickiej policji.

Straty oszacowano na 80 tysięcy złotych.

Przeczytaj koniecznie: Zaginął Szymon Masarski. Jego ubrania znaleziono nad rzeką. Co się stało z 20-latkiem? 

Express Biedrzyckiej: Gen. Waldemar Skrzypczak: Rosjanie są w kryzysie. To nie przerwa operacyjna
Sonda
Czy strażacy powinni zarabiać więcej?
Nasi Partnerzy polecają