przemoc gwałt agresja niebieska karta bicie ból złość napaść morderstwo atak

i

Autor: SHUTTERSTOCK

SADYSTA z Sosnowca TŁUKŁ swoją dziewczynę! Sąsiedzi usłyszeli jęki!

2020-05-15 12:34

Przemoc domowa jest jednym z kilku głównych problemów, z którymi zmaga się Policja na Śląsku i w Zagłębiu. Niestety, ofiary często milczą, bo oprawcy im grożą, że jeśli pójdą na policję, to znów oberwą. Mieszkaniec Sosnowca również powinien trafić do "panteonu" sadystów, którzy jedyne co potrafią, to znęcać się nad słabszymi. Mężczyzna pobił swoją konkubinę. Policjanci musieli wyważyć drzwi, by wejść do środka.

Do zdarzenia doszło w jednym z bloków w dzielnicy Pogoń. Sosnowieccy policjanci otrzymali informację o awanturze domowej. Sąsiedzi, wedle relacji mundurowych, słyszeli łkanie kobiety. Próbowali otworzyć, ale nikt nie reagował. Dopiero interwencja funkcjonariuszy wyjaśniła całe zajście.

- Kobieta, usłyszawszy okrzyki „Policja”, zaczęła głośno wzywać pomocy. Wtedy mundurowi postanowili sforsować drzwi. Wewnątrz mieszkania panował mrok. Policjanci w jednym z pomieszczeń najpierw odnaleźli pobitą kobietę, którą przytomną przekazali pod opiekę lekarzy, a w kolejnym pokoju napotkali agresora - relacjonuje sosnowiecka policja.

Okazało się, że 43-latek pobił swoją konkubinę, ale miał jeszcze na tyle siły, że rzucił się na policjantów. Zniewagi i agresja wymierzone w stronę policjantów obróciły się przeciwko niemu. Został obezwładniony i zatrzymany.

- Odpowie za uszkodzenie ciała konkubiny, a także znieważenie i zaatakowanie policjanta - informuje sosnowiecka komenda dodając, że może mu grozić nawet 5 lat więzienia.

Prezydent Katowic: Hejt na Śląsk i górników jest czymś karygodnym
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE