Śląsk. Wicemarszałek województwa zakażony koronawirusem! "Czuje się dobrze, przebywa w izolacji"

2020-10-18 10:47 Magdalena Jaśkiewicz - Stawowczyk
Śląsk. Wicemarszałek województwa zakażony koronawirusem! Czuje się dobrze, przebywa w izolacji
Autor: Województwo Śląskie Śląsk. Wicemarszałek województwa zakażony koronawirusem! "Czuje się dobrze, przebywa w izolacji"

Dariusz Starzycki, wicemarszałek woj. śląskiego jest zakażony koronawirusem. Czuje się dobrze, przebywa w izolacji – podał w niedzielę urząd marszałkowski w Katowicach.

- Mając na względzie odpowiedzialność za sprawne realizowanie powierzonych zadań wicemarszałek Dariusz Starzycki wykonał badanie na Covid-19. Test wykazał wynik pozytywny. Wicemarszałek Dariusz Starzycki czuje się dobrze. Przebywa w izolacji - informują urzędnicy w oficjalnym komunikat urzędu.

Jak zapewniają urzędnicy, sytuacja nie wpływa na funkcjonowanie zarządu województwa. Od miesięcy jego posiedzenia odbywają się w sposób zdalny, a bezpośrednie spotkania ograniczane są do minimum.

- Wszystkie zadania są realizowane na bieżąco. Kompetencje wicemarszałka Dariusza Starzyckiego zostały podzielone w ramach Zarządu. Wicemarszałkowi Dariuszowi Starzyckiemu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Wszystkim mieszkańcom województwa przypominamy o noszeniu maseczek, dystansie społecznym i dezynfekcji. Troszczymy się o siebie i drugiego człowieka - zaapelowali urzędnicy.

Starzycki jest kolejną osobą z zarządu woj. śląskiego, u której w ostatnich dniach badania potwierdziły zakażenie SARS-Cov-2. W czwartek urząd marszałkowski poinformował o zakażeniu Izabeli Domogały, odpowiedzialnej w zarządzie za sprawy służby zdrowia. W czerwcu koronawirusem zakażony był także inny członek zarządu woj. śląskiego - wicemarszałek Wojciech Kałuża.

Horror w stolicy. Załogi pogotowia czekają pod SOR kilka godzina na przyjęcie do szpitala

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.