Śląskie. Fatalne skutki pijackiej szarży! Młoda kobieta wjechała w słup [ZDJĘCIA]

2020-08-10 12:46 Rafał Strzelec
Wypadek w Tychach. Młoda kobieta wjechała po pijaku w słup
Autor: Policja Tychy

Dramatyczny wypadek w Tychach. W sobotę wieczorem 24-letnia kobieta kierując pod wpływem alkoholu wjechała prosto w przydrożny słup. Mało tego wyszło na jaw, że kobieta nie miała uprawnień, by prowadzić pojazd. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Wypadek w Tychach. Pijana 24-latka wjechała w słup!

Wypadek miał miejsce w sobotę około godziny 23.00 na skrzyżowaniu ul. Piłsudskiego z Armii Krajowej w Tychach. Na miejscu zdarzenia natychmiast pojawili się policjanci, a także ratownicy medyczni. Na miejscu okazało się, że 24-latka kierująca samochodem osobowym marki renault straciła panowanie nad samochodem, uderzyła w znak drogowy oraz słup trakcji trolejbusowej. Dlaczego doszło do wypadku?

- Mundurowi sprawdzili trzeźwość kierującej. Wynik badania wykazał ponad promil alkoholu w jej organizmie. Nie tylko z uwagi na stan upojenia alkoholem nie powinna siadać za kierownicą - okazało się, że młoda tyszanka nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami - podaje tyska policja.

Kobieta trafiła do szpitala na dokładne badania. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności. Mundurowi przy okazji apelują do kierowców o zdrowy rozsądek i spokojną jazdę. Przypominają, że bezpieczeństwo na drodze zależy przede wszystkim od nas samych. Poniżej zdjęcia z sobotniego wypadku.

Dzika impreza piłkarza

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.