Śląskie. Jechali samochodem pod wpływem narkotyków i alkoholu. Szuka ich policja [ZDJĘCIA]

2020-08-01 7:00
	Śląskie. Jechali samochodem pod wpływem narkotyków i alkoholu. Szuka ich policja [ZDJĘCIA]
Autor: Poszukiwani.policja.pl

Policja Śląska w swoich bazach danych ma wizerunki osób poszukiwanych za popełnienie określonych przestępstw. Wśród nich są osoby, które kierowały samochodem pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. Rozpoznajesz je? Poniżej prezentujemy ich zdjęcia. Jeśli tak, to zgłoś się jak najszybciej na policję.

Śląskie: Osoby poszukiwane za jazdę pod wpływem narkotyków lub alkoholu. Rozpoznajesz je?

W bazie danych Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach jest prawie 3,5 tys wizerunków osób, które są poszukiwane za złamanie prawa. Wśród nich są osoby, które złamały art 178a) § 1. Kodeksu Karnego: Kto, znajdując się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego, prowadzi pojazd mechaniczny w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Poniżej prezentujemy wizerunki tych osób. Rozpoznajesz je? Jeśli wiesz coś na ich temat, dzwoń do dyżurnego KWP Katowice pod numer: 32 200 14 44.

Areszt za jazdę po prąd autostradą A4
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE