Śląskie. Koszmar w Cieszynie. Samochód wjechał w cysternę! Zginęła kobieta [ZDJĘCIA]

2020-08-12 12:07 Rafał Strzelec
Cieszyn. Śmiertelny wypadek na rondzie. Nie żyje kobieta
Autor: OSP Cieszyn Bobrek

Wypadek w Cieszynie. 11 sierpnia przed południem na rondzie Jana Pawła II w Cieszynie doszło do zderzenia samochodu osobowego marki fiat z cysterną. Kierujący osobówką mężczyzna z niewyjaśnionych przyczyn jechał pod prąd. W wyniku wypadku zginęła jego 70-letnia pasażerka.

Wypadek w Cieszynie. Zderzenie fiata z cysterną. Nie żyje kobieta

Do zdarzenia doszło we wtorek 11 sierpnia około godz. 11.00. Jak relacjonuje serwis beskkidzka24.pl kierujący fiatem seicento jechał ulicą Katowicką. Nagle z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z jadącą ulicą Stawową cysterną. W wyniku zdarzenia zginęła 70-letnia kobieta. Kierujący pojazdem 81-latek został przetransportowany do szpitala. Obaj kierowcy byli trzeźwi. W rejonie zdarzenia przez wiele godzin występowały utrudnienia. Na miejscu pracowali policjanci, straż pożarna i służby ratunkowe. Policja ustala, jakie były przyczyny tego tragicznego wypadku.

Próbował przejechać policjanta
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE