Tychy. Matka pocięła Dawidka nożem. Trwa zbiórka dla rannego chłopca

2020-08-12 9:25 Rafał Strzelec
Tychy. Zbiórka dla Dawidka. Chłopiec został zaatakowany nożem przez własną matkę
Autor: pixabay.com Tychy. Zbiórka dla Dawidka. Chłopiec został zaatakowany nożem przez własną matkę

Trwa zbiórka rzeczowa dla Dawidka z Tychów. Chłopiec został zaatakowany nożem przez własną matkę pod koniec lipca. Ciężko ranne dziecko zostało przetransportowane do Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach. Tam dochodzi do zdrowia.

Tychy. Dawidek został zaatakowany przez własną matkę. Trwa zbiórka rzeczowa dla chłopca

W sieci pojawiła się informacja o zbiórce na rzecz poszkodowanego chłopca. Mieszkańcy Tychów i nie tylko zbierają dla półtorarocznego chłopca pomoc rzeczową do 14 sierpnia w Restauracji Fantazja na ul. Zagrodowej 6 w Tychach. - Obecnie Chłopczyk czuje się bardzo dobrze, normalnie spożywa posiłki je -kaszkę , zupki i deserki w słoiczkach,pije mleko, soczki, herbatkę, kompot i wodę mineralną. Z największą troską i czułością zajmuje się nim prawie cały oddział Chirurgii i Urologii w GCZD w Katowicach. Panie Pielęgniarki jego po prostu uwielbiają i jest oczkiem w głowie Lekarzy. To silne Dziecko, które dużo już w życiu przeszło, ale mamy nadzieję, że już nic w życiu złego Jego nie spotka - napisała pani Beata, organizatorka zbiórki.

Horror w Tychach. Matka pocięła nożem półtorarocznego chłopca

Przypomnijmy, że Dawidek trafił do GCZD w Katowicach 31 lipca. Tego dnia dziecko zostało zaatakowane nożem przez własną matkę, Angelikę P. Chłopiec miał poderżnięte gardło. Na szczęście dzięki zaangażowaniu służb udało się go uratować. Został przeniesiony z oddziału intensywnej terapii na oddział chirurgiczny, gdzie przebywa do dziś. Nie wiadomo, kiedy wyjdzie ze szpitala. Matka chłopca usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa. Grozi jej dożywocie. Nie potrafiła wyjaśnić, dlaczego zaatakowała chłopca.

Zbiórka krwi w Rychwałdzie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.