Śląskie: Marta i Robert uratowali maleńką sarnę. Ich wielkie serca zostały docenione

2021-01-20 12:32 Bartosz Wojsa
Śląskie: Wspaniały pan Robert uratował maleńką sarnę. Wielkie serce zostało docenione
Autor: Facebook; Nadleśnictwo Świerklaniec, R. Szymański Śląskie: Wspaniały pan Robert uratował maleńką sarnę. Wielkie serce zostało docenione

Nadleśnictwo Świerklaniec podzieliło się w mediach społecznościowych niesamowitą historią. Pan Robert, strażnik leśny, uratował maleńką sarnę przed śmiercią! Duży wkład w pomoc zwierzęciu miała również pani Marta z leśnictwa Pniowiec, która znalazła sarnę i zgłosiła jej fatalny stan. Ich wielkie serca zostały docenione! Znamy szczegóły tej sprawy.

Nadleśnictwo Świerklaniec. Marta i Robert uratowali maleńką sarnę

We wtorek, 19 stycznia, Marta z leśnictwa Pniowiec zgłosiła, że znalazła w lesie wycieńczoną, zmęczoną i zziębniętą małą sarenkę. Nie było chwili do stracenia.- Strażnik Leśny Robert, nie czekając na nic, odebrał sarnę z rąk Marty i zawiózł do Leśnego Pogotowia (Jacek Wąsiński), gdzie podjęto czynności mające na celu skuteczne postawienie sarenki na nogi - relacjonuje Nadleśnictwo Świerklaniec w mediach społecznościowych. To kolejna ratownicza akcja Straży Leśnej zakończona sukcesem. - Dziękujemy - czytamy. Wielkie serca ratowników zostały docenione przez mieszkańców, którzy obsypali ich komplementami, gratulacjami i podziękowaniami za sprawnie wykonaną akcję ratowniczą. 

Zabił żonę w ciąży