22-latek zamienił życie matki w piekło! Bił, kopał i dusił kobietę. Później wyjął nóż

2021-01-20 11:24 bw
22-latek zamienił życie matki w piekło! Bił, kopał i dusił kobietę. Później wyjął nóż
Autor: Policja Śląska 22-latek zamienił życie matki w piekło! Bił, kopał i dusił kobietę. Później wyjął nóż

Policjanci z Zawiercia zatrzymali 22-letniego mężczyznę, który znęcał się nad swoją matką. Zamienił jej życie w piekło! 57-letnia mieszkanka Poręby była bita, kopana i duszona. Później mężczyzna wyjął nóż i groził, że ją zabije. 22-latek był bezwzględny! Policjanci musieli podjąć błyskawiczne działania, by nie doszło do tragedii.

22-latek znęcał się nad swoją matką. "Bił, kopał i dusił kobietę"

Tragedia 57-letniej mieszkanki Poręby rozgrywała się w domowym zaciszu, a oprawcą okazał się jej 22-letni syn. Młody mężczyzna wszczynał awantury i niszczył sprzęt gospodarstwa domowego. - Niejednokrotnie bił i kopał swoją matkę, dusił ją i jej ubliżał. Agresor groził też pozbawieniem życia, używając do tego noża - mówią policjanci z Zawiercia. Trzeba było działać szybko, by nie dopuścić do tragedii. W minioną niedzielę (17 stycznia) mężczyzna został zatrzymany. We wtorek, 19 stycznia, sąd zadecydował o jego tymczasowym aresztowaniu. - Najbliższe trzy miesiące młody oprawca spędzi za kratami. Grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności - przekazują zawierciańscy funkcjonariusze. 

Zabił żonę w ciąży
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE