Śląskie. Pobita kobieta stała na parapecie. Policjanci odkryli coś przerażającego

2020-09-21 15:42 Rafał Strzelec
Śląskie. Pobita kobieta stała na parapecie. Policjanci odkryli coś przerażającego
Autor: pixabay.com

Dramatyczne wydarzenie w Siemianowicach Śląskich. Mundurowi otrzymali informację o kobiecie, która wołała o pomoc stojąc na parapecie w oknie jednego z budynków. Natychmiast udali się na miejsce zdarzenia. Kiedy już weszli do mieszkania, okazało się, że pokrzywdzona kobieta została dotkliwie pobita przez nieznanego sprawcę. Niestety, prócz tego doszło również do gwałtu.

Mundurowi z Siemianowic Śląskich otrzymali wezwanie dotyczące kobiety, która stała na parapecie okna i wołała o pomoc. Wedle relacji świadków zdarzenia była dotkliwie pobita. Stróże prawa ruszyli na miejsce zdarzenia, wezwali także pogotowie ratunkowe. Próbowali wejść do mieszkania, co było trudne, bowiem kobieta została w nim zamknięta na klucz. Ale po chwili udało się dostać do wewnątrz mieszkania.

- Gdy policjanci dostali się do środka, zobaczyli poważne obrażenia na ciele kobiety. Ze względu na stan, w jakim była pokrzywdzona, kontakt z nią był mocno utrudniony. Pokrzywdzona niezwłocznie została zabrana do szpitala. Wstępne ustalenia wskazywały na pobicie kobiety. W szpitalu ustalono jednak, że kobieta została zgwałcona przez znanego jej 25-latka - informuje siemianowicka policja.

Oprawca został znaleziony po kilkunastu godzinach w mieszkaniu znajomego, gdzie razem pili alkohol. Policjanci zebrali przeciwko mężczyźnie materiały dowodowe. 25-letni podejrzany został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty: usiłowania zabójstwa, doprowadzenia do obcowania płciowego oraz pozbawienia wolności kobiety. Niektórych z tych czynów dokonał w warunkach recydywy. Grozi mu więc jeszcze wyższa kara. Na ten moment wiadomo, że najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

28 Memoriał prof Alfonsa Wicherka

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.