Dramatyczna akcja w Sosnowcu. Seniorka znaleziona w samej bieliźnie

2020-09-21 14:15 Rafał Strzelec
Dramatyczna akcja w Sosnowcu. Seniorka znaleziona w samej bieliźnie
Autor: pixabay.com

Policjanci z Sosnowca w ostatnich dniach prowadzili skomplikowaną akcję poszukiwawczą, której celem było odnalezienie 76-letniej mieszkanki miasta. Kobieta wyszła z domu swojego krewnego koło Zawiercia w nocy z 17 na 18 września. Na co dzień zmaga się z zanikiem pamięci, co sprawiło, że sprawa była naprawdę priorytetowa. Na szczęście w tym przypadku finał był szczęśliwy.

Seniorka z Sosnowca zaginęła w nocy z 17 na 18 września. Policjanci natychmiast opublikowali rysopis kobiety, a także jej zdjęcie. Natychmiast rozpoczęli akcję poszukiwawczą. - Policjanci ustalili, że 76-latka cierpiąca na zaniki pamięci oddaliła się z domu krewniaka zamieszkałego w powiecie zawierciańskim. Sprawie poszukiwawczej nadano najwyższy priorytet, bowiem z okoliczności wynikało, że może istnieć zagrożenie życia lub zdrowia zaginionej - kobieta cierpi na zaniki pamięci, a ustalono, że najprawdopodobniej późnym wieczorem oddaliła się ubrana jedynie w koszulę nocną i żakiet - dodają mundurowi. 

Policjanci ustalili, że kobieta jechała w stronę Sosnowca srebrnym citroenem. W akcji poszukiwawczej brali udział już nie tylko policjanci, ale także śmigłowiec LPR. Kobieta została odnaleziona jakiś czas później w dzielnicy Pogoń. Mieszkańcy zauważyli zdezorientowaną kobietę, która szła w samej bieliźnie. - Policjanci skojarzyli, że może to być zaginiona 76-latka i błyskawicznie udali się na miejsce. Kobieta trafiła pod opiekę lekarzy, a następnie została przekazana rodzinie - dodają mundurowi. Policjanci dziękują wszystkim osobom, które włączyły się w poszukiwania 76-latki.

Katyński Marsz Cieni przeszedł przez Warszawę

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.