Sosnowiec: W pożarze wysypiska spłonął warsztat pana Kamila. Została ruina! [ZDJĘCIA]

2020-09-21 11:24 Bartosz Wojsa

W ogromnym pożarze wysypiska, do którego doszło w środę (17 września) w Sosnowcu, spłonęły nie tylko nielegalnie składowane śmieci, ale również m.in. pobliski warsztat samochodowy pana Kamila. Została z niego ruina! Teraz mieszkańcy, przy wsparciu prezydenta, zbierają pieniądze, by pomóc odbudować to miejsce. Zobaczcie zdjęcia!

W środę, 17 września, na terenie nielegalnego wysypiska śmieci w Sosnowcu wybuchł potężny pożar. Spłonęły nie tylko śmieci, ale również między innymi pobliski warsztat samochodowy pana Kamila. Zniszczeniu uległ warsztat, samochody, różne narzędzia i części do pojazdów. - Niestety cały warsztat wraz z autami spłonął, nie miał ubezpieczenia, bo żadna firma nie chciała się zgodzić ze względu na miejsce. Pomóżmy młodemu chłopakowi, każda złotówka się liczy - napisał pan Bartosz, który uruchomił zbiórkę na odbudowanie warsztatu w serwisie zrzutka.pl. Sam Kamil również wystosował apel w mediach społecznościowych. - Proszę, jakby ktoś wiedział o jakiejś hali do wynajęcia w Sosnowcu pod warsztat, proszę dać mi znać, oraz czy ktoś zna jakąś osobę, która zajęłaby się moją sprawą w celu uzyskania jakiegoś odszkodowania czy rekompensaty dla klientów? - napisał mężczyzna.

Zbiórka dla pana Kamila prowadzona jest tutaj: Zrzutka.pl - Na odbudowę warsztatu w Sosnowcu

Przypomnijmy, że do potężnego pożaru doszło przy ul. Radocha w Sosnowcu. Działania strażaków były prowadzone na obszarze ok. 7,5 km kw. W szczytowym momencie w akcji brało udział ponad 90 zastępów z całego województwa śląskiego, w tym ponad 240 strażaków. Trwa śledztwo w tej sprawie. 

Pożar składowiska odpadów w Sosnowcu
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE