Śląskie: POTĘŻNE burze nad regionem! Wydano pilne ostrzeżenie. Uważajcie [04.08.2020]

2020-08-04 8:10 Bartosz Wojsa
Śląskie: POTĘŻNE burze nad regionem! Wydano pilne ostrzeżenie. Uważajcie [04.08.2020]
Autor: Pixabay.com / Zdjęcie ilustracyjne Śląskie: POTĘŻNE burze nad regionem! Wydano pilne ostrzeżenie. Uważajcie [04.08.2020]

Nadchodzą burze z gradem! Dla kilku regionów Polski, w tym województwa śląskiego, wydano ostrzeżenie o możliwości wystąpienia niebezpiecznych zjawisk atmosferycznych. Według zaleceń ekspertów, lepiej pozostać w domach. Prognozy pogody znowu są fatalne! Uważajcie na siebie. Oto prognoza na 04.08.2020.

We wtorek (4 sierpnia) na terenie województwa śląskiego mogą występować burze z gradem! Nad miastami znowu wiszą ciemne chmury. Wydano nawet specjalne ostrzeżenie dotyczące możliwości wystąpienia niebezpiecznych zjawisk atmosferycznych. Eksperci ostrzegają: lepiej pozostać dzisiaj w domach. - Przewiduje się warunki sprzyjające wystąpieniu niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych, które mogą powodować straty materialne oraz zagrożenie zdrowia i życia. Prowadzenie działalności w warunkach narażenia na działanie tych czynników jest utrudnione i niebezpieczne. Spodziewaj się utrudnień wynikających z prowadzenia działań w obszarze występowania zagrożenia, w tym opóźnień spowodowanych utrudnieniami w ruchu drogowym, zakłóceń w przebiegu imprez plenerowych lub możliwość ich odwołania. Zalecana ostrożność, potrzeba śledzenia komunikatów i rozwoju sytuacji pogodowej - czytamy w ostrzeżeniu.

Uważajcie na siebie!

Paweł Kukiz - najlepsze momenty Expressu Biedrzyckiej

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.