Śląskie. Zaginęła Bogusława Kijas! Wystarczy chwila, by straciła oddech. Dramatyczne poszukiwania

2021-02-07 18:38
Śląskie. Zaginęła Bogusława Kijas! Wystarczy chwila, by straciła oddech. Dramatyczne poszukiwania
Autor: Facebook; Śladem zaginionych Śląskie. Zaginęła Bogusława Kijas! Wystarczy chwila, by straciła oddech. Dramatyczne poszukiwania

46-letnia Bogusława Kijas, pochodząca ze wsi Rychwałd w województwie śląskim, zaginęła. Poszukiwania są dramatyczne, bo kobieta choruje i powinna być pod stałą opieką. W każdej chwili może dostać ataku i stracić oddech! Rodzina błaga o pomoc każdego, kto ma jakiekolwiek informacje w sprawie pani Bogusławy.

Śląskie. Bogusława Kijas zaginęła! Trwają dramatyczne poszukiwania

W sobotę, 6 lutego, około godz. 11:00 ze swojego mieszkania we wsi Rychwałd (pow. żywiecki, woj. śląskie) wyszła pani Bogusława Kijas. Do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. Zaginiona 46-latka choruje i powinna być pod stałą opieką, gdyż w każdej chwili może dostać ataku i stracić oddech. "Bliscy są zrozpaczeni, gdyż nigdy nie zdarzało się, by pani Bogusława nie wracała do domu. Jej telefon od wczoraj od godziny 11:15 przestał być aktywny", podaje serwis "Śladem Zaginionych" na Facebooku. "Mamo, jeżeli to czytasz, proszę odezwij się do nas, cała rodzina wraz ze znajomymi i policją cię szuka, martwimy się", mówi syn kobiety.

Rysopis:

  • wzrost: 160 cm
  • włosy: blond
  • budowa ciała: normalna

W dniu zaginięcia ubrana była w ciemnogranatową długa kurtkę z kapturem, ciemne jeansy i wysokie buty, zabrała z domu torebkę i dokumenty. Jeśli ktokolwiek posiada informacje na temat miejsca pobytu zaginionej bądź posiada jakiekolwiek inne informacje na ten temat proszony jest o kontakt pod nr 112 lub 997.

Pożar kamienicy w Piastowie. W ogniu zginęły dwie osoby
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE