Areszt, zatrzymanie, policja, kajdanki

i

Autor: Pixabay

Śląskie. Ukrywał się 8 lat. Wpadł na lotnisku w Pyrzowicach

8 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, w końcu wpadł na lotnisku w Pyrzowicach. Mieszkaniec Dąbrowy Górniczej był poszukiwany za oszustwa kredytowe. 42-latek był bardzo zaskoczony widokiem policjantów przed którymi ukrywał się od 2013 roku. List gończy za nim wystawił Sąd Rejonowy w Będzinie.

Wyłudzał kredyty. Złapali go po 8 latach

Wyłudzał kredyty i przez 8 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. W końcu wpadł na lotnisku w Pyrzowicach. 42-letni oszust był bardzo zaskoczony widokiem czekających na niego policjantów i funkcjonariuszy straży granicznej. Policjanci od dłuższego czasu rozpracowywali mieszkańca Dąbrowy Górniczej, który prawdopodobnie od 2013 roku ukrywał się przez ten cały czas na Wyspach Brytyjskich. Za oszustem Sąd Rejonowy w Będzinie wydał list gończy. 

42-latni mieszkaniec Dąbrowy Górniczej, został przewieziony do policyjnego aresztu. Mężczyzna ma bardzo bogatą kartotekę. W przeszłości był już karany i odsiadywał wyroki za kradzieże. Teraz trafił już do zakładu karnego, zgodnie z dyspozycją zawartą w liście gończym, gdzie spędzi najbliższe 3 lata.

Super Raport 07.12 (Goście: Marcin Horała - wiceminister infrastruktury, PiS oraz Waldemar Pawlak - PSL, były premier) Sedno Sprawy: Zbigniew Ziobro
Sonda
Czy przewalutowałeś kredyt hipoteczny?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE