Śląskie. WSTRZĄSAJĄCY atak na 34-latka! Sprawca użył pręta jak włóczni! [ZDJĘCIA]

2020-07-13 9:24 Rafał Strzelec
Śląskie. WSTRZĄSAJĄCY atak na 34-latka! Sprawca użył pręta jak włóczni!
Autor: Policja Kłobuck

Śląskie. Nieprawdopodobny atak 28-letniego mężczyzny na 34-latka. Napastnik próbował zabić zamordować mieszkańca gminy Krzepice. Najpierw obrzucał go cegłami, a gdy ten schował się do samochodu, postanowił rzucić w niego prętem! Ten przebił szybę i fotel kierowcy. Na szczęście 34-latkowi udało się uchylić przed ciosem. Sprawca ataku jest w rękach policji.

Do zdarzenia doszło w Dankowicach Drugich w powiecie kłobuckim. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że doszło do napadu. Pojechali na miejsce zdarzenia, aby zweryfikować zgłoszenie. Na miejscu okazało się, że zdarzenie miało niecodzienny przebieg.

- 28-latek podczas rozmowy ze znanym mu osobiście 34-latkiem, zaczął się nagle agresywnie zachowywać i rzucać w swojego rozmówcę cegłami, grożąc mu przy tym pozbawieniem życia i zdrowia. Pokrzywdzonemu mieszkańcowi gminy Krzepice udało się uciec i schronić się w samochodzie. To jednak nie zniechęciło napastnika, który chwycił za metalowy pręt i rzucił nim w kierunku 34-latka. Pręt przebił szybę i fotel kierowcy, na którym siedział mężczyzna - podaje kłobucka komenda.

Policjanci dodaj, że mężczyzna miał sporo szczęścia, bowiem w ostatniej chwili udało mu się uchylić przed ciosem. Napastnik został zatrzymany przez interweniujących mundurowych.Przy okazji przeszukania znaleziono u niego 50 porcji metamfetaminy.

Mężczyzna usłyszał już zarzut "usiłowania zabójstwa, gróźb karalnych, a także posiadania środków psychotropowych". Grozi mu dożywocie. Na wniosek śledczych i prokuratora sąd podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu podejrzanego na trzy miesiące.

Reakcja w sztabie Rafała Trzaskowskiego

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.