Śnieżyce na Śląsku! W Katowicach trzy samochody porozbijały się obok torów kolejowych

2022-01-20 13:00
policja, policjant
Autor: policja/mat.prasowe Kolizje w Katowicach

Dwie kolizje na ul. Owsianej w Katowicach. W czwartek (20 stycznia) około południa doszło tam do dwóch zdarzeń, w których uczestniczyły minimum trzy pojazdy. Niestety, w regionie warunki do jazdy samochodem są dramatyczne. Przez Polskę przechodzą potężne śnieżyce! Uważajcie na siebie.

Katowice. Na ul. Owsianej ruch odbywa się wahadłowo. Wszystko przez dwa zdarzenia drogowe, jakie miały miejsce nieopodal torów kolejowych. - Doszło tam do dwóch zdarzeń z udziałem minimum trzech samochodów osobowych. Na razie nie ma informacji o osobach poszkodowanych. Przez jakiś czas droga była zablokowana, ale obecni ruch odbywa się wahadłowo - mówi rzeczniczka policji w Katowicach Agnieszka Żyłka. Warunki na drogach w województwie śląskim są fatalne. Przed południem przez region przeszła potężna śnieżyca. Na drogach jest ślisko. W wielu miejscach ciężarówki nie dają sobie rady z podjazdem. Uważajcie!

Czytaj również: 20-latek jechał audi wprost na matkę z dzieckiem! Koszmar w Cieszynie [WIDEO]

Jechał wprost na kobietę z dzieckiem! Groza w Cieszynie
Sonda
Czy wyższe mandaty poprawią bezpieczeństwo na drogach?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE