Sosnowiec. NIE RÓB SCEN w Plejadzie! ONI zrobią to za Ciebie

2020-07-25 7:00 Artykuł sponsorowany
Scena w Plejadzie Sosnowiec
Autor: Plejada Sosnowiec

Rusza Scena w Plejadzie! Projekt powstał we współpracy z Teatrem Zagłębia w Sosnowcu. Scena w Plejadzie opiera się na dwóch filarach. Z jednej strony to cykl spektaklów Teatru Zagłębia organizowanych na terenie centrum handlowego. Z drugiej strony to wyjątkowe miejsce, gdzie społeczność lokalna oraz klienci będą mogli obejrzeć spektakle, wysłuchać koncertu czy też spotkać się z lokalnym bohaterem.

Sosnowiec, to drugie miasto w Polsce, które w galerii handlowej ma teatr. Widownia jest bardzo kameralna ponieważ ma jedynie 50 miejsc. Jest też prawie 130 metrów kwadratowych powierzchni. Układ widowni można dowolnie modyfikować. Scena w Plejadzie to idealne miejsce na kameralne koncerty akustyczne, małe spektakle czy też spotkania ze znanymi osobistościami.

Na większe spektakle przewidziano przestrzeń znajdującą się w nowym skrzydle Plejady Sosnowiec. Tam były zazwyczaj organizowane różnego typu koncerty oraz finały konkursów i loterii.

Premierowym przedstawieniem w ramach Sceny w Plejadzie będzie „Republika Marzeń”. Jest to unikalny spektakl, w którym to nie widz przychodzi do teatru, ale teatr do widza. Podczas każdego spektaklu konstruowany będzie Wielki Wzmacniacz Marzeń, do którego działania potrzebne będzie wspólne śpiewanie piosenek, odgrywanie scenek i dobra energia.

Przedstawienie obędzie się we specjalnie wydzielonej strefie znajdującej się na terenie Centrum Handlowego Plejada Sosnowiec. Dla Publiczności zostanie zorganizowana widownia wraz z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Przedstawienie Republika Marzeń odbędzie się 30 lipca o godzinie 16:00. Kolejną sztukę zaplanowano w sierpniu.

Artykuł sponsorowany