Sosnowiec. Pijany jak bela urządził rajd ulicami miasta

2021-12-09 13:13

Kompletnie pijany 43-latek urządził sobie rajd ulicami Sosnowca. Pijany jak bela uszkodził trzy samochody w centrum miasta. Policjanci zatrzymali go dopiero przy rogatkach. Mężczyzna na widok policjantów zablokował drzwi swojego auta, wrzucił wsteczny i próbował zwiać. Policjanci musieli wybić szybę w jego samochodzie.

Pijany urządził sobie rajd w centrum Sosnowca

Kompletnie pijany 43-latek urządził sobie rajd ulicami Sosnowca. Dyżurny sosnowieckiej komendy otrzymał informacje, że na ulicy Mierosławskiego, może znajdować się samochód, którego kierowca uciekł z miejsca kolizji. Policjanci znaleźli samochód kilka przecznic dalej. W środku siedział mężczyzna, który na widok policjantów zablokował drzwi, wrzucił wsteczny bieg i usiłował zwiać. Mimo nawoływań policjantów, nie przerwał manewru, dlatego ci zdecydowali się na wybicie szyby w jego samochodzie. Policjanci wyciągnęli z samochodu mężczyznę. Badanie wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu. Wyszło również na jaw, że sprawca nie posiadał uprawnień do kierowania. Pijany pirat drogowy uszkodził trzy samochody. O dalszym losie zatrzymanego 43-latka zdecyduje teraz prokurator i sąd.

Pijany kierowca nie dał rady utrzymać się na nogach!
Sonda
Czy kierowca, który spowodował wypadek, powinien trafić do więzienia?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE