MŚ w siatkówce: Polscy siatkarze

i

Autor: CyfraSport MŚ w siatkówce: Polscy siatkarze

Emocje na dużym ekranie!

Strefa kibica w Katowicach. Półfinały i finał MŚ w siatkówce zobaczysz na telebimie obok Spodka

2022-09-07 9:20

W Katowicach przed półfinałowymi spotkaniami Mistrzostw Świata w siatkówce mężczyzn powstanie Strefa Kibica. Będzie się ona mieściła przed Pomnikiem Powstańców Śląskich. Pomieści nawet 3 tysiące kibiców. Zostanie uruchomiona 10 września.

Strefa Kibica w Katowicach. Półfinały i finał MŚ w siatkówce 2022 na telebimie

Strefa Kibica pojawi się w Katowicach 10 września. Zostanie usytuowana przed Pomnikiem Powstańców Śląskich, czyli zaraz obok Spodka, w którym będą się odbywały decydujące mecze MŚ w siatkówce mężczyzn. - Spodek ma ograniczoną liczbę miejsc, dlatego udostępniamy w Katowicach Strefę Kibica, gdzie wspólnie będzie można dopingować, miejmy nadzieję, że naszą reprezentację. Strefa Kibica pomieści 3 tysiące osób. Mecze półfinałowe i finał będzie można wspólnie oglądać na dużym telebimie - powiedziała dla portalu wKatowicach.pl Ewa Lipka z Wydziału Komunikacji Urzędu Miasta w Katowicach. Do Strefy Kibica będzie można wejść od godz. 15.00. Na telebimie o wymiarach 6 na 12 metrów będzie można zobaczyć mecze półfinałowe (o godz. 18.00 i 21.00 w sobotę, 10 września), mecz o 3. miejsce i finał MŚ w siatkówce (o godz. 18.00 i 21.00 w niedzielę, 11 września).

Czytaj również: Jest praca w budżetówce na Śląsku! Płacą 4 tys. zł, a to nie wszystko! Lista profitów jest długa, wymagań - niekoniecznie

Bartosz Kurek: Nie zlekceważymy Amerykanów

Strefa Kibica w Katowicach. Jak dojechać? Zmiany w rozkładzie jazdy komunikacji publicznej

ZTM Metropolia przygotowuje specjalne udogodnienia dla pasażerów komunikacji publicznej na 10 i 11 września. Jak czytamy, dla linii autobusowych 1, 1N, 37, 115, 674, 689 wprowadzone zostaną specjalne rozkłady jazdy polegające na zwiększeniu liczby kursów w godzinach wieczornych oraz zwiększeniu pojemności taboru. Z kolei Dla linii autobusowych 30N, 76, 76N, 130, 130N, 297N, 657N, 672N, 911N, M2, M3, M10 i M101 zwiększona zostanie pojemność taboru.

MŚ w siatkówce 2022. Czy Polacy zagrają w Katowicach?

O tym, czy nasi siatkarze zagrają znów w Katowicach, zadecyduje ćwierćfinałowy mecz ze Stanami Zjednoczonymi. Spotkanie odbędzie się w czwartek (8 września) w Arenie Gliwice. W meczu grupowym Polacy pokonali USA 3:1. Amerykanie są jednak bardzo silnym zespołem, co pokazali podczas Ligi Narodów. W jednym ze spotkań rozbili podopiecznych Nikoli Grbicia 3:0. Spotkanie z USA będzie zatem z pewnością niezwykle zacięte. Jeśli biało-czerwoni wygrają w czwartek, ich przeciwnikiem w sobotnim półfinale będzie zwycięzca spotkania Brazylia-Argentyna.

Sonda
MŚ w siatkówce: Czy polscy siatkarze obronią złoty medal?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany