Ukradł kobiecie torebkę i schował łup do lodówki

i

Autor: Policja

Brutalnie potraktował kobietę

Świętochłowice. Wyrwał kobiecie torebkę. Łupy umieścił w lodówce

2022-11-23 7:49

Powalił kobietę na ziemię i wyrwał jej torebkę. W środku znajdowały się pieniądze, telefon komórkowy oraz dokumenty i klucze. Kiedy policjanci odwiedzili 18-latka w jego tymczasowym lokum, wszystkie łupy znaleźli w lodówce.

Do kradzieży doszło w Świętochłowicach. Jak podaje policja, 18-latek podbiegł do przypadkowej kobiety, wyrwał jej torebkę i zwiał! - Łupem złodzieja padły m.in. pieniądze, telefon komórkowy oraz dokumenty i klucze. W trakcie szamotaniny pokrzywdzona upadła na chodnik, w wyniku czego doznała urazu głowy - opisują mundurowi. Kobieta otrzymała pomoc medyczną i została odesłana do domu. Mundurowi rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Już następnego dnia rano ustalili, gdzie przebywa. Weszli do jego tymczasowego lokum. Okazało się, że 18-latek schował łupy w... lodówce! - Nastolatek przyznał się do popełnionego przestępstwa i usłyszał zarzut kradzieży. Wyjaśnił, że kierował się impulsem, a pieniądze wydał na alkohol. Grozi mu za to kara do 5 lat więzienia - czytamy w komunikacie policji ze Świętochłowic.

Mateusz Borek po meczu Polska - Meksyk
Sonda
Czy padłeś/aś kiedyś ofiarą kradzieży?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE