Diler narkotyków

Szok! Na działce zamiast ziemniaków uprawiał konopie. Suszył je w wychodku!

Ponad kilogram marihuany i suszarnia w wychodku na działce. Policjanci z Częstochowy zwalczający przestępczość narkotykową i pseudokibiców zatrzymali 21-latka. Mieszkaniec Bełchatowa usłyszał zarzuty. Na tym nie koniec problemów młodego mężczyzny.

Śledczy zabezpieczyli ponad kilogram suszu

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej i pseudokibiców wnikliwie analizują podczas codziennej służby każdą informację o osobach, które mogą posiadać narkotyki. Tym razem trop zaprowadził ich na teren województwa łódzkiego. 28 września dotarli do 21-latka, który w miejscu zamieszkania posiadał ponad kilogram marihuany. Kilkanaście kilometrów dalej, na działce rekreacyjnej uprawiał, a następnie suszył w wolnostojącej toalecie nielegalne konopie.

Zabezpieczono łącznie prawie 1,3 kilograma zielonego suszu.

Mieszkaniec Bełchatowa usłyszał już zarzuty, zagrożone karą do 10 lat więzienia. Prokurator zastosował wobec 21-latka policyjny dozór. Teraz 5 razy w tygodniu musi się meldować w komisariacie i ma zakaz opuszczania kraju. Dodatkowo będzie musiał wpłacić ponad 20 tysięcy złotych poręczenia majątkowego.

Sonda
Czy zażywałeś kiedyś narkotyki?
Arłukowicz: "Mam dla Jarosława Kaczyńskiego komunikat: Czas politycznych hulanek PiS dobiegł końca" [Express Biedrzyckiej]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają