Szokujący wypadek w Ligocie. Kierująca wjechała autem w kolarzy! Nie widziałam ich

i

Autor: Waszym Okiem Radio BIELSKO; Facebook.com/waszymokiem Szokujący wypadek w Ligocie. Kierująca wjechała autem w kolarzy! "Nie widziałam ich"

Szokujący wypadek w Ligocie. Kierująca wjechała autem w kolarzy! "Nie widziałam ich"

2021-04-29 7:58

W Ligocie, koło Czechowic-Dziedzic, doszło do szokującego wypadku. Kierująca samochodem osobowym wjechała w grupę kolarzy! Trzech rowerzystów zostało rannych. Jak tłumaczyła sprawczyni zdarzenia, zwyczajnie... nie zauważyła kolarzy. Jak to możliwe? Policjanci poczynili pierwsze ustalenia w sprawie. Trwa badanie szczegółowych okoliczności wypadku.

W środę wieczorem, 28 kwietnia, w Ligocie, koło Czechowic-Dziedzic, doszło do szokującego wypadku. Jak podaje "Dziennik Zachodni", ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kolarze jechali ul. Bronowską, gdy na łuku drogi, na wysokości stawu i ul. Pańskiej pojawił się samochód marki daewoo, którym kierowała 37-letnia kobieta. Kierująca, skręcając w lewo, wjechała w trzech rowerzystów w wieku 30, 30 i 44 lat. "Kierująca tłumaczyła, że ich nie widziała i to nie jej wina", pisze "DZ". Poszkodowanym pierwszej pomocy przedmedycznej udzielili strażacy, na szczęście życiu kolarzy nie zagraża niebezpieczeństwo. Jeden pas ruchu ul. Bronowskiej był zablokowany. Teraz policjanci z Bielska-Białej będą ustalali szczegółowe okoliczności zdarzenia. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. 

Dziewczynkę gwałciło 5 mężczyzn w tym brat! Horror trwał kilka lat w wiosce pod Rzeszowem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE