Szpital MSWiA w Katowicach nie przyjmuje policjantów i ich rodzin? "Za bicie i gazowanie ludzi"

2021-02-22 17:10 bw
Szpital MSWiA w Katowicach nie przyjmuje policjantów i ich rodzin? Za bicie i gazowanie ludzi
Autor: Śląski Urząd Wojewódzki Szpital MSWiA w Katowicach nie przyjmuje policjantów i ich rodzin? "Za bicie i gazowanie ludzi"

Szpital MSWiA w Katowicach nie przyjmuje policjantów i ich rodzin? Na to wskazuje ulotka, zamieszczona w portierni placówki medycznej. "Nasza firma nie obsługuje funkcjonariuszy policji! I ich rodzin. W podziękowaniu za bicie i gazowanie ludzi, nękanie przedsiębiorców, kultywowanie tradycji ZOMO", czytamy w komunikacie zamieszczonym przez pracownika. Reakcja władz szpitala była błyskawiczna!

Szpital MSWiA w Katowicach. "Nie obsługujemy funkcjonariuszy policji i ich rodzin"

"Nasza firma nie obsługuje funkcjonariuszy policji! I ich rodzin. W podziękowaniu za bicie i gazowanie ludzi, nękanie przedsiębiorców, kultywowanie tradycji ZOMO" - ulotka z taką treścią pojawiła się w okienku portierni szpitala MSWiA w Katowicach. Śląscy policjanci nie kryją oburzenia, a w mediach społecznościowych wybuchła burza sprzeciwu. "Ciekawe czy ten kto to powiesił ma świadomość, że dostaje wypłatę z tego samego źródła co Policjanci. Przecież to tak jakby na piekarni napisali, że nie sprzedają chleba piekarzom", czytamy na fanpage "Psy Dają Głos" na Facebooku, który nagłośnił sprawę. 

Szpital MSWiA w Katowicach. Ratownik stracił pracę

Okazuje się, że sprawcą całego zamieszania miał być ratownik współpracujący ze szpitalem MSWiA w Katowicach. Ten sam fanpage, który nagłośnił sprawę, poinformował na Facebooku, że mężczyzna stracił pracę. Dostał wypowiedzenie. "Brawo dla dyrekcji", piszą internauci. Kartka zniknęła już z portierni. 

Wstrząsający finał osiemnastki! Nie żyje 17 latek!
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE