Szukasz prezentu na Dzień Dziecka lub Dzień Matki? Zajrzyj do Plejady Sosnowiec

2020-05-22 12:50 Artykuł sponsorowany
Galeria Sosnowiec
Autor: mat.prasowe

Dzień Matki, a zaraz potem Dzień Dziecka, zbliżają się szybkimi krokami. Jeśli jeszcze nie masz pomysłu na upominek dla swoich najbliższych, koniecznie zajrzyj do Plejady Sosnowiec. Znajdziesz tam nie tylko ciekawe propozycje dla mamy, ale również idealny prezent dla nastolatka i najmłodszych.

Plejada Sosnowiec jest już otwarta! Więc nie ma na co czekać tylko pora wybrać się na zakupy na Dzień Matki i Dzień Dziecka. Pamiętaj, że w sklepach odzieżowych na pewno znajdziesz jakąś modną bluzę, fullcapa czy ciekawy t-shirt dla nastolatków. W sklepie dla najmłodszych, zabawki, czy ubranka. Ale przecież na tym nie koniec, bo w innych sklepach znajdujących się na terenie centrum zakupisz płyty, książki oraz gry zarówno te elektroniczne jak i planszowe.

Galeria Sosnowiec
Autor: mat.prasowe

Bezpieczeństwo jest najważniejsze!

Dla mamy dobrym pomysłem może być biżuteria lub zegarek, która wywoła uśmiech na jej twarzy. Być może warto zaprosić mamę na obiad i skorzystać z oferty strefy restauracyjnej, która działa z zachowaniem zasad higieny i dezynfekcji. W tym miejscu warto podkreślić, że galeria oferuje bezpieczne zakupy. Na terenie obiektu (przy wejściach do obiektu, toaletach i strefie restauracyjnej) znajdują się dozowniki z płynem do dezynfekcji, jak również zostały wydzielone bezpieczne strefy między klientami. Zadbano także o odpowiednią komunikację audiowizualną, przypominającą o podstawowych środkach ochrony (m.in. potrzebie zachowania odległości 2 metrów, obowiązku zakrywania ust i nosa, mycia i dezynfekcji rąk). Pojawiła się informacja, o obowiązku noszenia maseczki na terenie obiektu oraz w jakich punktach na terenie Centrum Handlowego można je nabyć.

Artykuł sponsorowany