Szynk pod Cycokiem zamknięty. Miażdżące opinie po Kuchennych rewolucjach. "Serdecznie odradzam"

2021-09-23 20:02
Kuchenne rewolucje - Cegłów. Pustki w restauracji i dramatyczny utarg
Autor: Instagram @kuchennerewolucjetvn Kuchenne rewolucje Magdy Gessler / zdjęcie ilustracyjne

Szynk pod Cycokiem to nowa nazwa restauracji Tasty w Piekarach Śląskich. Kuchenne rewolucje pod okiem Magdy Gessler miały pomóc właścicielom, jednak coś poszło nie tak... Szynk pod Cycokiem widnieje w internecie jako zamknięty na stałe, a w sieci, poza negatywnymi komentarzami, po restauracji nie został już prawie żaden ślad. Co tam się stało, że Magdzie Gessler nie udało się uratować dawnej Tasty w Piekarach Śląskich? Zobaczcie, jakie miażdżące opinie o Szynku pod Cycokiem mieli goście.

Szynk pod Cycokiem zamknięty. Nieudane Kuchenne rewolucje w Piekarach Śląskich

To miał być ratunek dla restauracji Tasty w Piekarach Śląskich. Jej właściciel, 31-letni Tomek, porwał się z przysłowiową motyką na słońce. Brak doświadczenia w gastronomii sprawił, że Tasty cierpiało na brak gości, a pracownicy - na brak wypłat. Pandemia tylko pogorszyła sytuację, dlatego niezbędna okazała się pomoc Magdy Gessler. Znana restauratorka zmieniła nazwę lokalu na Szynk pod Cycokiem i wprowadziła nowe menu. Czy Kuchenne rewolucje można uznać za udane? Nie mamy dobrych informacji dla osób, które planowały odwiedzić Szynk pod Cycokiem po Kuchennych rewolucjach. Więcej w dalszej części artykułu poniżej.

Przypominamy, że Magda Gessler była załamana, gdy zobaczyła, jaki syf panuje w restauracji. Pisaliśmy o tym w materiale: Kuchenne Rewolucje. Życzliwa Magda Gessler w Piekarach Śląskich: "Tu śmierdzi gó***m"

Szynk pod Cycokiem zamknięty po Kucennych rewolucjach

Jakie opinie miał Szynk pod Cycokiem po Kuchennych rewolucjach? Delikatnie mówiąc, nie za dobre. Goście narzekali na długi czas dostawy, jedzenie miało przyjeżdżać zimne i niesmaczne. Restauracja nie zdążyła jednak zebrać zbyt wielu opinii w mediach społecznościowych, bowiem jeszcze przed emisją Kuchennych rewolucji w telewizji, Szynk pod Cycokiem widnieje w internecie jako "zamknięty na stałe". Strona restauracji zniknęła także z mediów społecznościowych. W sieci można znaleźć także komentarze, które potwierdzają, że Szynk pod Cycokiem jest zamknięta - Rewolucja nie doszła do skutku, a restauracja została zamknięta - komentuje Dawid. - Restauracja padła, nawet strony na Facebooku już nie ma - dodaje Anka.

Przeczytaj także o innych Kuchennych rewolucjach w Piekarach Śląskich: Laboratorium Chleba: opinie i menu po rewolucjach. "Magdzie Gessler by się włosy wyprostowały"

Szynk pod Cycokiem: opinie po Kuchennych rewolucjach

Czy wpływ na zamknięcie lokalu miały negatywne opinie o restauracji Szynk pod Cycokiem w Piekarach Śląskich? Na razie trudno wyrokować. Nie da się jednak ukryć, że niektóre z komentarzy na temat lokalu były miażdżące. Poniżej prezentujemy wybrane opinie, które jeszcze można znaleźć w sieci (pisownia oryginalna):

  • Zamówienie potwierdzone 18:40, od 20:30 próba kontaktu co z zamówieniem (albo nie odbieramy telefon albo odrzucane połączenia). O 21:05 informacja, że moje zamówienie "za niedługo" wyjedzie z lokalu. Dość długo jak na jedną margaritę i porcję żurku :) Jeśli mają rzeczywiście duzo zamówień wystarczy poinformować klienta o ewentualnym opóźnieniu, a nie go olewać.. nie polecam - Patrycja
  • Zamówiłem pizzę o godzinie 22:50 Miała dojechać do godziny, a pewnie i szybciej zapewniala osoba która odbierała zamówienie mamy godzinę 00:57 a ponoć pizza wyjechała 15min temu dodam że odległość to 2km. Żenada brak profesjonalizmu i uczciwości - mefi1989
  • Burgery przyjechały spóźnione 40 minut, kierowca zapomniał terminala... Jedzenie zimne i nie smaczne... Ktoś ewidentnie żałował składników.. jedyne co nadawało się do zjedzenia to sosy.. serdecznie każdemu odradzam - Dawid
  • Przywieźli rozwaloną pizze i brak sosu do tego zimna i niezbyt smaczna. Dostawa 1 gwiazdka spóźnione o 40 minut - KiwiAwonder

Pozytywne opinie były w zdecydowanej mniejszości. - Pizza bardzo smaczna i ciepła. Nic do zarzucenia. Dowóz w określonej porze. Serdecznie polecam! - oceniła Alicja.

Sonda
Magda Gessler bardziej pomaga czy szkodzi restauracjom?

Szynk pod Cycokiem: menu i ceny po Kuchennych rewolucjach

Niestety, z sieci zniknęła facebookowa strona restauracji Szynk pod Cycokiem, a wraz z nią informacje na temat nowego menu i cen w lokalu. Na podstawie opinii gości można jednak wywnioskować, jakie dania serwowano w lokalu po Kuchennych rewolucjach Magdy Gessler. Oto, co znalazło się w menu Szynku pod Cycokiem po Kuchennych rewolucjach:

  • pizza
  • burgery
  • galert
  • żurek

Co takiego wydarzyło się w Piekarach Śląskich podczas Kuchennych rewolucji w Tasty? Dlaczego Szynk pod Cycokiem już nie istnieje? Odpowiedzi na niektóre pytania będzie można poznać, oglądając odcinek Kuchennych rewolucji w restauracji Szynk pod Cycokiem można oglądać online na player.pl lub w telewizji TVN w czwartek, 23 września 2021, o godz. 21.30.

Jesteś fanem Magdy Gessler? Musisz to zobaczyć! - KLIKNIJ W ZDJĘCIE PONIŻEJ

Tak wygląda Magda Gessler bez doczepianych włosów! Aż nas zatkało! [ZDJĘCIA]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE