Tak Piotr Sz. mordował ciężarną żonę. Ujawniono treść nagrania! Wstrząsające

2021-10-14 14:12

Piotr Sz., były strażnik miejski z Bielska-Białej, w sposób bestialski zamordował swoją żonę. Do okrutnej zbrodni doszło 17 października 2019 roku. Udusił swoją ciężarną żonę. Nie wiedział, że jest… nagrywany. Kobieta umieściła dyktafon w pod szafką w kuchni, bo przygotowywała dowody na winę Piotra, na to że się nad nią znęca i ją zdradza. Nie mogła przypuszczać, że pomoże w schwytaniu swojego mordercy.

Te jej emocje są naprawdę zrozumiałe. Miała głębokie poczucie krzywdy. Wynika to z tego, co zrobił oskarżony, w tej sytuacji jak związał się z inną kobietą. Zamiast wyprowadzić się jak prawdziwy mężczyzna, zdradziłem cię żono, pakuje manele i wyprowadzam się. W kłótni emocje narastają o jego związek pozamałżeński – mówi Jarosław Sablik. Sędzia odczytał nagranie, kłótnia zaczęła się od wypominania romansu Piotra z Karoliną.

Zaje**ście Ci doradzała – mówiła Izabela.

- Piotr odparł: Skończ nikt, mi nie doradzał, rozumiesz!

I: Jak Ci nie doradzała jak sam mówiłeś, że o wszystkim wie. To skąd wie? Musiałeś jej wszystko mówić co się dzieje, żalić się. "Biedny Piotrek, weź ją zostaw i to dziecko. Co się będziesz męczył. Nie doceniała cię"

P: Możesz skończyć? Pytam się, czy możesz skończyć, usiądź k**wa i się uspokój.

I: Czemu mi tak krzyczysz, przecież jestem spokojna.

P: Przestań cyrklować kolejny dzień.

I: Ja nie cyrkluję.

P: A co robisz?

I: Ja nie cyrkluje, od momentu jak przyszedłeś, to uuu "będę ratować", pier***nie, ale nie ma co ratować.

P: Patrz jak ty się k*** zachowujesz, rozumiesz? Nie ma co.

Potem zaczyna się krzyk. Piotr zaatakował Izabelę.

I: Proszę Cię, nie Piotrek, błagam, nie, nie proszę Cię, nie dziecko, proszę nie, nie błagam

P: Zamknij się k***a

I: Już nic nie będę mówić błagam, błagam...

P: K***a mać

I: Nie błagam, błagam Piotrek, Piotrek błagam, Piotrek błagam nie, Piotrek błagam.

Po tych ostatnich słowach słychać, w różnych odstępach czasowych, głos Piotra. - O k***a, za to, co mi zrobiłaś wszystko k***a, wszystko k***a. Później dodaje szeptem. - Jeszcze walczysz, jeszcze walczysz?

Po chwili do mężczyzny dochodzi to, co zrobił.

P: Przepraszam skarbie, nie mogłem już słuchać, ja pi***lę, zabiłem swoją żonę, k***a, Jezu, ja pie***ę, Boże, przepraszam Cię. Przepraszam, o Jezu ona nie żyje, ja pi***lę. Biedulo, o mój skarbie, o mój Boże, kotku, ale może Ty już jesteś w niebie - mówił morderca.

Strażnik miejski zadał żonie co najmniej pięć ciosów w głowę. Zabijając Izę doprowadził tym samym do przerwania ciąży. Gdy się opamiętał nie wezwał pogotowia, poszedł na mecz piłkarski. Wrócił w nocy, owinął ciało żony w folię, zaniósł do bagażnika i wywiózł zwłoki do lasu pod Siewierzem. Nad ranem wrócił do domu i zasiadł przed komputerem. Napisał w sieci „padnięty po meczu, a żonka śpi”. Na drugi dzień zgłosił jej zaginięcie i brał udział w poszukiwaniach. Działał do czasu, aż nie znaleziono ciała jego żony. Wówczas przyznał się do zbrodni.

Niewyjaśnione zbrodnie sprzed lat. Ich sprawcy wciąż są na wolności [ZDJĘCIA]

Sąd Okręgowy w Bielsku-Białej skazał w środę na 25 lat więzienia Piotra Sz., który zamordował żonę w ciąży. O wcześniejsze zwolnienie będzie mógł się ubiegać po 20 latach. Wyrok jest nieprawomocny. Sędzia w ustnym uzasadnieniu wskazał m.in., że na wymiarze kary zaważyło to, iż oskarżony nie planował zbrodni.

Sąd uznał, że nie było to zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem. Piotr Sz. Tego nie zaplanował, do zbrodni doszło pod wpływem emocji i wzburzenia – tłumaczył Jarosław Sablik, przewodniczący składu orzekającego. Zdaniem sądu wcześniej strażnik był dobrym człowiekiem, miał świetną opinię i nie stosował przemocy. Prokuratura i oskarżyciele posiłkowi domagali się dożywocia.

Cieszyn: Kobieta spadła z wiaduktu na jezdnię! Koszmar na drodze S-52

Sonda
Czy zgadzasz się z wyrokiem dla Piotra Sz.?
Proces strażnika miejskiego, który zabił żonę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE