Teresa Werner robiła, co mogła, ale nie udało się. Przykra sprawa, trudno się z tym pogodzić

2021-10-28 13:16
Teresa Werner robiła, co mogła, ale nie udało się. Przykra sprawa, trudno się z tym pogodzić
Autor: Facebook; Teresa Werner Teresa Werner robiła, co mogła, ale nie udało się. Przykra sprawa, trudno się z tym pogodzić

Teresa Werner od samego początku programu "Taniec z Gwiazdami" nie ukrywała, że kibicuje swojej wspaniałej przyjaciółce. Zachęcała własnych fanów do wsparcia, dzieliła się relacjami z wydarzeniami, a nawet pojechała na miejsce, by zasiąść na trybunach i kibicować osobiście. Niestety, mimo tego kryształową kulę zdobył ktoś inny. "Jest pani wspaniałą przyjaciółką, piękne wsparcie", chwalą artystkę fani.

Teresa Werner od początku tegorocznej edycji "Tańca z Gwiazdami" kibicowała Kajrze, prywatnie partnerce Sławomira, u której boku zdarzało jej się występować w programach Polo TV. Kajra i Werner to dobre przyjaciółki, nic więc dziwnego, że diwa pochodząca ze Śląska robiła, co w jej mocy, by wesprzeć koleżankę. "Bardzo mocno potrzebują naszego wsparcia", apelowała ostatnio na Facebooku, gdy Kajra i jej partner dotarli do finału programu. Niestety, nie udało im się zdobyć kryształowej kuli, ale Teresa Werner zapisała się w pamięci fanów jako wspierająca osoba. "Jest pani wspaniałą przyjaciółką, piękne wsparcie", czytamy w komentarzach. Pojawiają się też sugestie, by Teresa Werner sama wystąpiła w kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami". Z pewnością byłby to hit!

Teresa Werner zadebiutowała w wieku 16 lat w Zespole Pieśni i Tańca „Śląsk”, w którym występowała 32 lata i 8 miesięcy, będąc najdłużej występującą tam artystką. Jako solistka zespołu występowała m.in. w Stanach Zjednoczonych, w nowojorskich Carnegie Hall i na Broadwayu, a także w Japonii i Chinach. W 1991 reprezentowała „Śląsk” na Festiwalu Piosenki Ludowej w Republice Południowej Afryki, na którym zajęła pierwsze miejsce. Karierę solową rozpoczęła w 2011 roku, wydając singiel „Miłość jest piękna” w Wydawnictwie Muzycznym ESKA z Zabrza. Wkrótce ukazał się pierwszy album artystki, Spełnić marzenia, który uzyskał status platynowej płyty. Jeden z jej największych hitów, mający w serwisie Youtube ponad 30 milionów odsłon, to "Dałabym ci dała". 

Sonda
Czy Teresa Werner powinna wystąpic w Tańcu z Gwiazdami jako uczestniczka?
Teresa Werner. Kim jest gwiazda śląskiej piosenki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE