Teresa Werner na scenie Tańca z Gwiazdami! Olśniła, jak zawsze. Co tam robiła?

i

Autor: Instagram; Teresa Werner Teresa Werner na scenie "Tańca z Gwiazdami"! Olśniła, jak zawsze. Co tam robiła?

Teresa Werner na scenie "Tańca z Gwiazdami"! Olśniła, jak zawsze. Co tam robiła?

2021-10-23 16:04

Teresa Werner pojawiła się w Tańcu z Gwiazdami! Podczas jednego z ostatnich odcinków kibicowała wybrance Sławomira - Kajrze, która walczy o kryształową kulę. W pewnym momencie Kajra poprosiła artystkę o wspólne zdjęcie. Gwiazda, jak zawsze, wypadła olśniewająco. "Pięknie wyglądacie", zachwycają się fani w komentarzach.

Teresa Werner pojawiła się w programie Taniec z Gwiazdami, by wspierać swoją przyjaciółkę i partnerkę Sławomira - Kajrę, która walczy o kryształową kulę. Wokalistka pochodząca ze Śląska siedziała na trybunach i trzymała kciuki za koleżankę, która poprosiła ją nawet o wspólne zdjęcie. Ludziom aż odebrało mowę! W komentarzach posypały się proste wnioski i przychylne komentarze. "Pani Teresko, mam nadzieję że w następnym sezonie zobaczymy panią na parkiecie", czytamy na Instagramie Teresy Werner. Wsparcie piosenkarki przyniosło Kajrze szczęście, bo przeszła do następnego etapu programu. "Bardzo dziękuję za wszystkie głosy oddane na moją przyjaciółkę Kajrę i Rafała, wspaniałą parę numer 4. Wsparcie z Waszej strony było baaardzo potrzebne. Cieszę się ponieważ wspólnymi siłami sprawiliśmy, że już za tydzień zobaczymy ich w finale", podziękowała fanom śląska diwa.

Zobacz także: Teresa Werner nagle wybuchła i zmiażdżyła hejtera! Tak ostrych słów nigdy nie używała

Sonda
Czy Teresa Werner powinna wystąpic w Tańcu z Gwiazdami jako uczestniczka?

Teresa Werner zadebiutowała w wieku 16 lat w Zespole Pieśni i Tańca „Śląsk”, w którym występowała 32 lata i 8 miesięcy, będąc najdłużej występującą tam artystką. Jako solistka zespołu występowała m.in. w Stanach Zjednoczonych, w nowojorskich Carnegie Hall i na Broadwayu, a także w Japonii i Chinach. W 1991 reprezentowała „Śląsk” na Festiwalu Piosenki Ludowej w Republice Południowej Afryki, na którym zajęła pierwsze miejsce. Karierę solową rozpoczęła w 2011 roku, wydając singiel „Miłość jest piękna” w Wydawnictwie Muzycznym ESKA z Zabrza. Wkrótce ukazał się pierwszy album artystki, Spełnić marzenia, który uzyskał status platynowej płyty. Jeden z jej największych hitów, mający w serwisie Youtube ponad 30 milionów odsłon, to "Dałabym ci dała". 

Teresa Werner. Kim jest gwiazda śląskiej piosenki?