Teresa Werner w pięknych kreacjach jeździ na rowerze i dosiada konia. Nowy teledysk zachwyca

2021-07-24 9:54
Teresa Werner w pięknych kreacjach jeździ na rowerze i dosiada konia. Nowy teledysk zachwyca
Autor: Youtube; Szlagiery.TV Teresa Werner w pięknych kreacjach jeździ na rowerze i dosiada konia. Nowy teledysk zachwyca

Teresa Werner ma już za sobą premierę swojego nowego teledysku do utworu "Warto żyć". Artystka w klipie pokazała wszelki koloryt! Piękne stroje, widoki i oczywiście zniewalająca uroda piosenkarki. Gwiazda jeździ na rowerze, dosiada konia i rozkoszuje się pysznymi owocami. Fani są zachwyceni, co widać po licznych komentarzach. "Wspaniale, pani Tereso", piszą.

Teresa Werner opublikowała wczoraj (23 lipca) nowy teledysk do utworu "Warto żyć". Gwiazda zachwyca w klipie pięknymi kreacjami, jeździ na rowerze i dosiada nawet konia! Ujęcia są fantastyczne. Fani są wniebowzięci, w komentarzach piszą o niezwykłej urodzie artystki i rozpływają się nad jej głosem. "Fantastycznie", "przepięknie, pani Tereso", czytamy w licznych wpisach. "Życzę Wam, aby ten wyjątkowy teledysk doładował Was energetycznie, przyniósł wiele pozytywnych emocji a przede wszystkim był dla Was mocnym przesłaniem", napisała Teresa Werner do swoich fanów na Facebooku. Jej wpis został ciepło przyjęty przez jej słuchaczy. Poniżej zobaczycie teledysk!

Teresa Werner zadebiutowała w wieku 16 lat w Zespole Pieśni i Tańca „Śląsk”, w którym występowała 32 lata i 8 miesięcy, będąc najdłużej występującą tam artystką. Jako solistka zespołu występowała m.in. w Stanach Zjednoczonych, w nowojorskich Carnegie Hall i na Broadwayu, a także w Japonii i Chinach. W 1991 reprezentowała „Śląsk” na Festiwalu Piosenki Ludowej w Republice Południowej Afryki, na którym zajęła pierwsze miejsce. Karierę solową rozpoczęła w 2011 roku, wydając singiel „Miłość jest piękna” w Wydawnictwie Muzycznym ESKA z Zabrza. Wkrótce ukazał się pierwszy album artystki, Spełnić marzenia, który uzyskał status platynowej płyty. Jeden z jej największych hitów, mający w serwisie Youtube ponad 28 milionów odsłon, to "Dałabym ci dała". 

Teresa Werner. Kim jest gwiazda śląskiej piosenki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE