Tragiczny wypadek na S1 w Dąbrowie Górniczej. Huknął w auta stojące w korku

i

Autor: Fot. Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Dąbrowie Górniczej Tragiczny wypadek na S1 w Dąbrowie Górniczej. Huknął w auta stojące w korku. Nie żyje jedna osoba

Śmiertelny wypadek na S1

Tragiczny wypadek na S1 w Dąbrowie Górniczej. Huknął w auta stojące w korku

Na drodze ekspresowej S1 w Dąbrowie Górniczej doszło do tragicznego wypadku. 33-letni kierowca audi z impetem uderzył w stojące w korku samochody. Na miejscu śmierć poniosła jedna osoba. - Mężczyzna był reanimowany na miejscu - poinformował podkomisarz Bartłomiej Osmólski z policji w Dąbrowie Górniczej.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na drodze ekspresowej S1 w Dąbrowie Górniczej. Do zdarzenia doszło kilometr za zjazdem w al. Piłsudskiego w kierunku Częstochowy. 33-letni kierowca audi A8 uderzył w tył stojącego w korku volkswagena bora. W miejscu tego zdarzenia prowadzone są prace drogowe i droga jest zwężona.

- Jadący volkswagenem 61-letni mężczyzna niestety nie przeżył tego uderzenia. Był reanimowany na miejscu, niestety nie udało się przywrócić jego funkcji życiowych - poinformował podkom. Bartłomiej Osmólski, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Dąbrowie Górniczej.

Czytaj także: Zaczęła się dusić, spuchła i zmarła. Zabił ją mały owad?! Tragedia w Rokitnie

Volkswagen uderzył jeszcze peugeota, który stał przed nim. Kierujący tym autem 55-latek został zabrany do szpitala. Z kolei peugeot uderzył w jeszcze jeden samochód. Według wstępnych informacji przyczyną wypadku było niezachowanie ostrożności przez kierowcę audi.

Express Biedrzyckiej - dr Jacek Sokołowski: Wojna rozbiła polityczną narrację w Polsce
Sonda
Czy niebezpieczni kierowcy powinni tracić prawo jazdy na zawsze?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE