Rondo Ziętka w Katowicach. To tutaj doszło do dramatu

i

Autor: wikimedia commons/Marek Mróz zdjęcie poglądowe

Katowice: 21-latek pluł w dół po pijaku z kolegami. Spadł z ośmiu metrów na głowę

2022-06-29 9:12

Potworny dramat w Katowicach. W nocy z piątku na sobotę (24 na 25 czerwca) grupa młodych mężczyzn bawiła się w lokalu na Rondzie. Upojeni aż do przesady alkoholem wpadli na pomysł, by urządzić sobie zawody w pluciu w dół z tarasu. Jeden z nich wypadł i runął osiem metrów w dół. W ciężkim stanie trafił do szpitala.

Do koszmarnego zdarzenia doszło w lokalu na katowickim Rondzie w nocy z piątku (24 czerwca) na sobotę (25 czerwca). Przebywała tam wówczas grupa młodych mężczyzn, którzy pili duże ilości alkoholu. Z naszych informacji wynika, że mieszali wódkę z winem i piwem. Świadkowie mówili, że byli mocno upojeni. W pewnym momencie wpadli na głupi pomysł.

Czytaj również: Katowice. Dzieci pokazały matce, co im robi przedszkolanka. Szok!

- Urządzili sobie zawody w pluciu. Weszli na podesty, stali przy barierkach. W pewnym momencie jeden z nich, 21-latek wychylił się zbyt mocno i spadł z wysokości ośmiu metrów głową w dół w miejscu, gdzie przechodzą piesi - relacjonuje Agnieszka Żyłka, rzeczniczka KMP w Katowicach.

Zobacz również: Gdzie jest burza? IMGW ostrzega przed nawałnicami! Na Śląsku żółty alert [RADAR BURZ 29.06]

Młody chłopak w ciężkim stanie trafił do szpitala w Katowicach-Ochojcu. - Jego stan jest obecnie bardzo ciężki. Przebywa na oddziale intensywnej terapii - mówi Jolanta Wołkowicz, rzeczniczka placówki.

Sonda
Czy byłeś/aś kiedyś świadkiem wypadku?
Wyrzucił psa z 2. piętra. Zwierzę spadło na kostkę brukową
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE