Śmierć po użądleniu

i

Autor: Shutterstock Śmierć po użądleniu

Zaczęła się dusić, spuchła i zmarła. Zabił ją mały owad?! Tragedia w Rokitnie

To prawdziwa tragedia. 46-letnia kobieta nagle spuchła i zaczęła się dusić. Ratować próbowała ją sąsiadka, która błyskawicznie wezwała też na miejsce służby. Niestety, kobieta zmarła. Sekcja zwłok ma wykazać, czy jad owada przyczynił się do śmierci mieszkanki Rokitna w powiecie zawierciańskim.

Dramatyczne sceny rozegrały się w niedzielę, 26 czerwca, w Rokitnie, w powiecie zawierciańskim. 46-latka spotkała się ze znajomymi - wyszli przed dom na kawę. Nagle kobieta źle się poczuła. Z naszych ustaleń wynika, że zdążyła tylko powiedzieć, że "coś ją ugryzło" - wtedy zaczęła puchnąć i się dusić. 46-latkę najpierw reanimowała sąsiadka. Na miejscu błyskawicznie pojawił się śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, a także Zespół Ratownictwa Medycznego ze Szczekocin, strażacy z JRG PSP Zawiercie, z OSP Szczekociny oraz OSP Rokitna.

Użądlenie osy może być niebezpieczne! Co robić po użądleniu osy? Jak długo boli użądlenie i jak długo jest opuchlizna? [domowe sposoby]

Kobieta prawdopodobnie została użądlona przez osę. Niestety mimo szybkiej reanimacji, nie udało się jej uratować. Sekcja zwłok ma wyjaśnić, co było przyczyną śmierci kobiety, a także czy do jej śmierci przyczyniło się użądlenie.

Express Biedrzyckiej - Robert Biedroń: Kaczyński zbiera posłów by pozbyć się Ziobry. Kibicuję mu w tym
Sonda
Czy wiesz co robić, gdy użądli cię osa?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE