Wielowieś: 42-latek zginął w wypadku

i

Autor: Policja Gliwice

Tragedia na Śląsku

Traigczny wypadek w Wielowsi. Nie żyje 42-latek

2022-09-26 17:21

Tragiczny wypadek w miejscowości Wielowieś. W niedzielę (25 września) rano policjanci otrzymali informację o samochodzie, który leży w rowie przy ul. Szkolnej. Okazało się, że pojazd wypadł z drogi i uderzył w betonowy wjazd. Zginął 42-letni kierowca.

Tragiczny wypadek w Wielowsi-Kotkowie wydarzył się w niedzielę (25 września) przed godziną 6.00 rano. Jak relacjonuje policja, samochód osobowy marki opel astra wypadł z jezdni i uderzył w betonowy wjazd na jedną z posesji przy ul. Szkolnej. - Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastępów straży pożarnej potwierdzono osobę poszkodowaną w samochodzie bez zachowanych funkcji życiowych. Strażacy niezwłocznie ewakuowali poszkodowanego z samochodu i przystąpili do wykonywania resuscytacji krążeniowo oddechowej z wykorzystaniem AED. Niestety przybyły na miejsce zdarzenia Zespół Ratownictwa Medycznego stwierdził zgon - podaje gliwicka straż pożarna. Jak wynika z informacji mundurowych, zmarły miał 42 lata. Trwa ustalanie okoliczności tego zdarzenia. Na razie nie wiadomo bowiem z jakiej przyczyny doszło do tragedii.

Czytaj również: Granice. Śmiertelny wypadek z udziałem bmw. Nie żyje 19-letnia kobieta

Zobacz również: 12-latek zaatakował nożem Kacpra i jego kolegę. Rodzice w rozpaczy: "Gdyby ostrze doszło głębiej, nasz syn by nie przeżył"

Groźny wypadek na al. Waszyngtona. Zderzenie samochodu z autokarem
Sonda
Czy niebezpieczni kierowcy powinni tracić prawo jazdy na zawsze?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają