Dosięgła go sprawiedliwość

Trzy lata ukrywał się przed policją, był totalnie zaskoczony zatrzymaniem. Poszukiwali go 33 listami gończymi

2022-12-05 17:20

Po trzech latach ukrywania się przed wymiarem sprawiedliwości wpadł 34-letni mężczyzna... poszukiwany 33 listami gończymi. Był on skazany między innymi za rozboje, kradzieże, włamania oraz niezatrzymanie się do kontroli drogowej. Ostatecznie został zlokalizowany w Czechowicach-Dziedzicach, gdzie dokonano zatrzymania. 34-latek był totalnie zaskoczony wizytą policji.

Trzy lata ukrywał się przez wymiarem sprawiedliwości. Wydali za nim 33 listy gończe

To prawdziwy rekordzista! 34-latek ze Śląska był poszukiwany na podstawie 33 listów gończych i 7 zarządzeń o poszukiwaniu wydanych przez sądy. Mężczyzna od trzech lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, a na jego przestępczym koncie znajdują się między innymi: rozboje, kradzieże, włamania oraz niezatrzymanie się do kontroli drogowej. W ramach długotrwałego unikania spotkań z przedstawicielami organów ścigania 34-latek wyjechał za granicę. Przebywał na terenie innych państw Unii Europejskiej, jednak ostatecznie pracujący nad jego sprawą mundurowi namierzyli go w Czechowicach-Dziedzicach.

Był totalnie zaskoczony zatrzymaniem. Znaleźli przy nim narkotyki

Jak podaje śląska policja, do zatrzymania mężczyzny doszło z samego rana 1 grudnia. Policjanci z referatu narkotykowego bielskiej komendy, wspierani przez mundurowych z Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Katowicach otoczyli wytypowaną posesję, zabezpieczając ewentualną drogę ucieczki poszukiwanego. Całkowicie zaskoczony widokiem mundurowych mężczyzna nie stawiał oporu przy zatrzymaniu. 34-latek został osadzony w policyjnym areszcie, a następnie doprowadzony do zakładu karnego, gdzie odbędzie wcześniej zasądzone kary więzienia. Dodatkowo odpowie za posiadanie narkotyków, które policjanci znaleźli przy nim w trakcie zatrzymania.

Olsztyn. Łokciem wybił szybę w autobusie miejskim
Sonda
Narkotyki. Czy posiadanie przy sobie małej ilości marihuany powinno być w Polsce legalne?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają