Potrzeba pomoc

Wybuch gazu w Ustroniu. W kilka sekund stracili najbliższych i cały dorobek życia. Potrzebują naszej pomocy!

Gigantyczna eksplozja gazu w Ustroniu, w kilka sekund zmiotła dom z powierzchni ziemi. W wyniku wybuchu gazu ranna została jedna osoba, a dwie poniosły śmierć na miejscu. Teraz Julia, wnuczka kobiety, do której należał dom, prosi o wsparcie dla babci i rodziny jej brata, który zginął w wyniku wybuchu. Potrzebne jest dosłownie wszystko.

Wybuch w Ustroniu. Pomoc dla poszkodowanej rodziny

Nikt nie spodziewała się, że słoneczna niedziela, 4 grudnia zmieni się w największy koszmar. O godzinie 10 w domu przy ulicy Polańskiej w Ustroniu doszło do wybuchu gazu. Dom w którym mieszkał dwie rodziny runął jak domek z kart. Strażacy spod gruzów wyciągnęli przytomną kobieta, która z urazem głowy trafiła do szpitala w Cieszynie. To ona poinformowała ratowników, że pod zawalonymi ścianami budynku znajduje się jeszcze dwóch mężczyzn. Niestety, nie przeżyli.

Choć miasto zaoferowała mieszkania poszkodowanym, ci zdecydowali, że na razie pozostaną u rodziny. Teraz Julia, wnuczka kobiety, do której należał dom, założyła zbiórkę. Potrzeby są ogromne.

- Mroźne grudniowe przedpołudnie w malowniczym Ustroniu - niedziela zapowiadała się pięknie. Wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy, że ten dzień drastycznie zmieni życie naszej rodziny - pisze Julia na portalu zrzutka.pl.

Rodzina około godziny 18, usłyszała najgorsze informacje, że znaleziono ciała.

- W przeciągu kilku godzin drastycznie zmieniło się życie mojej babci i bliskich jej brata, który niestety zginął pod gruzami. Stracili oni wszystko w dosłownie kilka sekund, w tym poczucie bezpieczeństwa i sensu życia - pisze kobieta.

Wsparcie potrzebne jest babci kobiety, jej cioci, a także kuzynce z mężem i malutkim synkiem. Liczy się dosłownie każda pomoc!

Poniżej znajdziecie Państwo link do zbiórki, którą można wesprzeć.

Wybuch gazu w Ustroniu. Nie żyją dwie osoby
Listen to "O faktach, mitach i stereotypach na temat Straży Miejskiej. DROGOWSKAZY" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany