Tyle kosztuje męska prostytutka. Stawki idą w tysiące! Skąd księża mieli na to pieniądze?!

i

Autor: Shutterstock

Będziecie zaskoczeni

Tyle kosztuje męska prostytutka. Stawki idą w tysiące! Skąd księża mieli na to pieniądze?!

2023-09-25 15:45

Mieszkańcy Dąbrowy Górniczej wciąż żyją aferą z udziałem księdza i orgią, którą duchowny zorganizował w parafii. Ksiądz Tomasz wynajął na imprezę męską prostytutkę. Skandal nie schodzi z afisza, tym bardziej, że wynajęcie odpłatne mężczyzn świadczących usługi seksualne to nie jest tania "zabawa". Seksworkerzy w ciągu miesiąca mogą zarobić nawet 30 tysięcy złotych.

Tyle kosztuje męska prostytutka. Będziecie zaskoczeni!

Orgia, która odbyła się w parafii Najświętszej Maryi Panny Anielskiej w Dąbrowie Górniczej, wciąż odbija się szerokim echem w Polsce ale też w zagranicznych mediach. Mieszkańcy Dąbrowy nie szczędzą gorzkich słów pod adresem księdza Tomasza, który w nocy z 30 na 31 sierpnia w swoim mieszkaniu służbowym zorganizował imprezę, na którą wynajął męską prostytutkę. Skąd księża mieli na to pieniądze? Czy pieniądze, którymi opłacili wynajętego mężczyznę świadczącego usługi seksualne pochodziły również z datków na tacę? Te pytania pozostają na razie bez odpowiedzi. 

Postanowiliśmy sprawdzić, ile miesięcznie jest wstanie zarobić mężczyzna świadczący usługi seksualne. Kwoty mogą przyprawić o zawrót głowy.

Serwis wynagrodzenia.pl przeanalizował ogłoszenia opublikowane na najpopularniejszych serwisach zamieszczających anonse towarzyskie. I tak godzinowa kwota, która stanowi wynagrodzenie panów świadczących usługi seksualne to 150 złotych. Średnia za noc to 1000 złotych. Najwięcej mężczyźni świadczący usługi seksualne zarabiają w Warszawie. Średnia za noc to 1500 złotych, za godzinę 200 złotych.

Średnia zarobków mężczyzn świadczących usługi dla mężczyzn  dla osób tej samej płci, jest wyższa niż kobiet i wynosi 300 złotych. W Katowicach za noc z mężczyzną trzeba zapłacić 1000 złotych, za godzinę 150 złotych, w Poznaniu podobnie. W Krakowie to już 850 złotych za noc, i 150 złotych za godzinę.

Oznacza to, że w zależności od liczby przyjętych klientów i dni pracujących w miesiącu, męscy seksworkerzy mogą zarobić od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych miesięcznie. Przykładowo, mężczyzna pracujący 10 dni miesięcznie i przyjmujący każdego dnia czterech klientów (każdego po godzinie), może zarobić 8000 złotych. Jeśli w tym systemie pracowałby przez 15 dni w miesiącu, to na koniec miesiąca wynagrodzenie wyniesie już 12 tysięcy złotych.

Prowadzili seksbiznes, a na prostytutkach zarabiali podwójnie!
Sonda
Czy prostytucja powinna być w Polsce legalna?
Nasi Partnerzy polecają