Arkadiusz Chęciński

Autor: brak danych Arkadiusz Chęciński

Tym postem prezydent Sosnowca podbił serca mieszkańców miasta!

2019-02-11 9:13

Prestiżowe derby Madrytu? Mecz Napoli z Polakami w składzie przeciwko Fiorentinie? A może starcie Bayernu Roberta Lewandowskiego z odwiecznym rywalem z Gelsenkirchen? Żadne z tych spotkań nie miało takiej rangi, jak mecz... Zagłębia Sosnowiec. Prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński opublikował post, którym podbił serca kibiców.

Chęciński pokazał, że "potrafi w internety". W sobotę rano opublikował post z przeróbką znanego mema. Tym sposobem prezydent Sosnowca nawiązał do rozgrywek Lotto Ekstraklasy, które powróciły po zimowej przerwie. Meczem, na który szczególnie czekał Chęciński, było oczywiście starcie Zagłębia Sosnowiec ze Śląskiem we Wrocławiu.

Wybór jest oczywisty - napisał na swoim profilu społecznościowym sternik miasta. Post spotkał się z niezwykle pozytywną reakcją internautów.

Prezydent Sosnowca wygrał internety

Autor: facebook.com/Arkadiusz Chęciński Prezydent Sosnowca wygrał internety

Sobotni mecz nie skończył się jednak po myśli prezydenta Sosnowca. Zagłębie przegrało 0:2 po golach Arkadiusza Piecha w 7. i Mateusza Radeckiego w 79. minucie spotkania. Sosnowiczanie grali w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Giorgi Gabedavy po niespełna pół godzinie gry. Podopieczni Valdasa Ivanauskasa zajmują wciąż ostatnie miejsce w tabeli Lotto Ekstraklasy. W następnym meczu zmierzą się na Stadionie Ludowym z Arka Gdynia.