Bójka uczniów w Pszczynie

i

Autor: google maps/archiwum

Pszczyna

Uczniowie z Pszczyny pobili kolegę i wrzucili nagranie do sieci. Sprawą zajmie się sąd rodzinny

Bójka rozegrała się w piątek 17 listopada na terenie garaży przy ul. Bogedaina w Pszczynie. Trójka uczniów brutalnie pobiła kolegę ze szkoły, po czym wrzuciła nagranie z całego zajścia do sieci. Sprawą zajmuje się pszczyńska policja.

Uczniowie z Pszczyny zwabili kolegę w ustronne miejsce i go pobili

O bójce uczniów Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Pszczynie jako pierwszy napisał portal pless.pl. Do zdarzenia doszło w piątek 17 listopada na ul. Bogedaina w przerwie między lekcjami.

Z relacji mieszkańca, z którym rozmawiała redakcja pless.pl wynika, że wszystko zaczęło się od zwabienia 15-latka w ustronne miejsce. Chłopiec przyszedł na teren okolicznych garaży, gdzie czekało na niego trzech znajomych ze szkoły. Jeden rzucił się na niego, zaczął go okładać pięściami i przewrócił na kamienie, po czym skopał.

Pozostała dwójka się wszystkiemu biernie przyglądała, nagrywała całe zajście telefonami i zagrzewała kompana-agresora do walki. Filmik z bójki miał już trafić do sieci.

Sprawą bójki uczniów w Pszczynie zajmie się sąd rodzinny

W tej sprawie skontaktowaliśmy się z pszczyńską policją. Sierż. szt. Jadwiga Śmietana, oficer prasowy z Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie potwierdza przyjęcie zgłoszenia o bójce.

- Policjanci zbierają materiał dowodowy, który następnie trafi do Sądu Rodzinnego, który zajmie się sprawą - mówi sierż. szt. Śmietana.

Wysłaliśmy również zapytania do dyrekcji Zespołu Szkół Powiatowych nr 1 w Pszczynie. Gdy tylko otrzymamy odpowiedź, niezwłocznie ją opublikujemy.

Nasi Partnerzy polecają