Straż pożarna

i

Autor: pixabay.com zdjęcie poglądowe

Co się dzieje?

Ustroń. Ogromny pożar hali! Słup dymu widać z daleka. Jedna osoba nie żyje

2022-11-30 11:17

Pożar hali w Ustroniu. Ogień pojawił się w budynku przy ul. Katowickiej. Słup dymu widać z daleka! W akcji bierze udział 18 jednostek straży pożarnej. Niestety, w wyniku zdarzenia zginęła jedna osoba.

Ustroń. Pożar hali. Trwa akcja straży pożarnej

Pożar w Ustroniu. Ogień pojawił się w środę, 30 listopada w hali o powierzchni ok. 400m2 należącej do firmy prowadzącej serwis samochodów ciężarowych przy ul. Katowickiej. Na miejscu pracuje 18 jednostek straży pożarnej. - Pożar w serwisie samochodów pożarowych zaczął się od pomieszczenia kotłowni z kotłem na olej opałowy, przeniósł się na elewację hali po stronie zewnętrznej. W tej chwili na miejscu jest około 18 zastępów. Sytuacja jest opanowana. Pożar się nie rozprzestrzenia, ale my musimy dotrzeć do warstwy wełny mineralnej znajdującej się między ścianami, która nadal się tli. Niestety, mamy jedną osobę śmiertelną. To prawdopodobnie pracownik tej firmy. Na miejsce jedzie policja i prokuratura - mówi mł. bryg. Michał Pokrzywa z KP PSP w Cieszynie. W wyniku zdarzenia poszkodowany jest jeden strażak. Mężczyzna skręcił kolano podczas działań.

80-letnia pani Jadwiga cudem uszła z życiem! Pożar pustostanu na Woli
Sonda
Jak oceniasz polską straż pożarną?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają