UWAGA na zboczeńca z Rybnika. Onanizuje się w autobusach! "Bywa również agresywny"

2020-02-14 12:28 RS
Zboczeniec
Autor: KlausHausmann/Pixabay.com

Prawdziwy dramat przeżywają kobiety podróżujące autobusami w Rybniku. Otóż jedna z nich w podczas jazdy komunikacją miejską zauważyła zboczeńca, który miał się publicznie onanizować przy pasażerach. Wedle relacji jedna z kobiet jadących autobusem miała bardzo bezpośrednio odczuć na sobie działania dewianta.

O sprawie napisał serwis rybnik.com.pl. Jak relacjonuje dla serwisu jedna z mieszkanek Rybnika podczas podróży autobusem zauważyła onanizującego się mężczyznę. - Od pewnego czasu zaobserwowałem u pasażerów autobusów ZTZ strach przed jednym łysym panem. Po krótkiej rozmowie dowiedziałem się, że ten oto pan obnaża się w autobusach - relacjonuje kobieta i dodaje, że zboczeniec miał doprowadzić do ejakulacji na jedną z pasażerek. - Jedna z pasażerek poinformowała, że owy pan spuścił się na nią, o dziwo usłyszałem to od 3 pasażerek - ciągnie dalej kobieta w rozmowie z lokalnym serwisem. Problem zauważył również Łukasz Kosobucki, dyrektor ZTZ Rybnik, do którego z takim problemem zgłaszali się pasażerowie.

Takie zdarzenie niestety nie są żadnym novum. Ba, w autobusach komunikacji miejskiej powszechne jest tzw. ocierctwo, czyli szukanie doznań seksualnych poprzez ocieranie się o pasażera. Naukowo zowie się to zjawiskiem froteryzmu. Taki froterysta często jest spotykany w miejscach dużych skupisk miejskich m.in. w komunikacji miejskiej. Za tego typu czyny i zachowania można karać. Zgodnie z art. 140 Kodeksu wykroczeń - Kto publicznie dopuszcza się nieobyczajnego wybryku,podlega karze aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1 500 złotych.