W Centrum Handlowym Auchan Mikołów ruszyła jesienna loteria. Sprawdź szczegóły!

2019-11-09 8:00 Artykuł sponsorowany
W Centrum Handlowym Auchan Mikołów ruszyła jesienna loteria. Sprawdź szczegóły!
Autor: mat. promocyjny Fani praktycznych nagród zawalczą o sprzęt, który przyda się w każdym domu

W Centrum Handlowym Auchan Mikołów ruszyła wielka jesienna loteria pod hasłem "Wygraj czyste powietrze". Do zdobycia są atrakcyjne nagrody, które przydadzą się w każdym domu, m.in.: oczyszczacze i nawilżacze powietrza oraz maseczki antysmogowe.

Co należy zrobić, aby wziąć udział w loterii? Wystarczy w dniach od 4 do 24 listopada 2019 roku zrobić zakupy w sklepach Centrum Handlowym Auchan Mikołów na min. 100 zł. Następnie paragon należy okazać w Punkcie Obsługi Loterii. Organizatorzy podkreślają, że w zabawie nie biorą udziału paragony z hipermarketu Auchan, a także wykluczone są wszystkie produkty alkoholowe, wyroby tytoniowe i e-papierosy.

Po weryfikacji dowodu zakupu uczestnik wybierze z pojemnika los loteryjny ze zdrapką, pod którą widnieje informacja o konkretnej wygranej, przysługującym dodatkowym losie lub zachęta do dalszej zabawy.

Na szczęśliwca czekają praktyczne nagrody, tj. oczyszczacze powietrza Philips o wartości ok. 1670 zł, nawilżacze powietrza Philips o wartości ok. 250 zł oraz maseczki antysmogowe. Nagrody można odbierać przez cały okres trwania loterii, czyli do 24 listopada. 

W Centrum Handlowym Auchan Mikołów ruszyła jesienna loteria. Sprawdź szczegóły!
Autor: mat. promocyjny W Centrum Handlowym Auchan Mikołów ruszyła jesienna loteria. Sprawdź szczegóły!

Loteria trwa od 4 do 24 listopada w Centrum Handlowym Auchan Mikołów przy ul. Gliwickiej 3 w Mikołowie. Punkt Obsługi Loterii będzie czynny od poniedziałku do piątku w godz. 14 – 19 oraz soboty i niedziele handlowe od godz. 10 do 20. Regulamin zabawy jest dostępny na stronie internetowej www.auchanmikolow.pl

Powstałe w 2000 roku Centrum Handlowe Auchan Mikołów tworzy blisko 60 sklepów i punktów usługowych. Obiekt ma 27 250 mkw. powierzchni handlowej. Wśród popularnych polskich i międzynarodowych marek odzieżowych i obuwniczych znajdują się, m.in. Orsay, Carry, Deichmann, czy Quiosque. W obiekcie mieści się również hipermarket Auchan. 

Centrum handlowe oferuje restauracje, kawiarnie i cukiernie, a także przestrzenie dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi, w tym pokój rodzica i dziecka. Klienci centrum mogą korzystać z bezpłatnego parkingu na 2200 miejsc, w tym dla osób niepełnosprawnych. Centrum Handlowe Auchan Mikołów jest miejscem spotkań lokalnej społeczności i cyklicznie organizuje wydarzenia specjalne, w tym atrakcje dla rodzin z dziećmi, akcje charytatywne czy zdrowotne.

Centrum jest otwarte od poniedziałku do soboty w godz. 9:00-21:00 oraz w niedziele handlowe w godz. 9:30-19:30.

Artykuł sponsorowany