W nocy doszło do wybuchu. Ludzie byli przerażeni. Masz to w domu? Uważnie czytaj instrukcje obsługi!

i

Autor: jch W nocy doszło do wybuchu. Ludzie byli przerażeni. Masz to w domu? Uważnie czytaj instrukcje obsługi!

Strażacy ostrzegają

W nocy doszło do wybuchu. Ludzie byli przerażeni. Masz to w domu? Uważnie czytaj instrukcje obsługi!

2023-06-25 11:20

Elektryczna hulajnoga była powodem pożaru, do którego doszło w jednym z mieszkań w Tychach (woj. śląskie). Domownicy zdołali wyrzucić hulajnogę przez okno, ale szkody, które spowodował ogień i tak są duże. Strażacy apelują do posiadaczy tych popularnych środków transportu, aby uważnie czytali instrukcje obsługi.

W jednym z mieszkań w bloku przy ulicy Wojska Polskiego w Tychach zapaliła się hulajnoga elektryczna. Działo się to w miniony piątek (23 czerwca) około godziny 22. Pożar spowodowało wysokie szkody w mieszkaniu, ale na szczęście nikt nie ucierpiał. Na miejsce zdarzenia przyjechał pluton gaśniczy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Tychach i patrol policji. Jak się okazało, już przed przyjazdem służb mieszkańcy zdążyli wyrzucić palącą się hulajnogę przez okno.

Strażacy ugasili hulajnogę, a następnie schłodzili akumulator, który okazał się źródłem pożaru. Ich działania trwały około godzinę. Straż pożarna apeluje do posiadaczy pojazdów elektrycznych, aby uważnie czytali instrukcję obsługi i zapewnili odpowiednie warunki do ich ładowania.

Sonda
Hulajnoga elektryczna - prawo jazdy, żeby jeździć?
Przewoził pasażera hulajnogą elektryczną. Zapłaci 2800 złotych mandatu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany