Węgierska Górka: Bracia znęcali się nad 78-letnim ojcem. Grozili mu też śmiercią

2020-09-25 9:29 Bartosz Wojsa
Węgierska Górka: Bracia znęcali się nad 78-letnim ojcem. Grozili mu też śmiercią
Autor: Pixabay.com / Zdjęcie ilustracyjne Węgierska Górka: Bracia znęcali się nad 78-letnim ojcem. Grozili mu też śmiercią

Policjanci z Węgierskiej Górki aresztowali dwóch braci, mieszkańców powiatu żywieckiego, którzy znęcali się nad swoim 78-letnim ojcem. Doszło nawet do rękoczynów! Grozili mu także śmiercią. To nie pierwszy raz, gdy posunęli się do tego typu zachowania.

45-latek i jego o dwa lata starszy brat z Węgierskiej Górki zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Jak wynika z materiałów sprawy, w sierpniu tego roku zapadł sądowy wyrok, w którym obaj zostali oskarżeni o znęcanie się nad swoimi rodzicami. W wyroku zawarty był również zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych oraz nakaz opuszczenia domu. Mężczyźni za nic mieli wyrok sądowy i nadal stosowali przemoc wobec swojego ojca. - W czasie jednej z awantur popchnęli go i grozili mu śmiercią. Obaj usłyszeli zarzuty - relacjonują funkcjonariusze. - Wobec tak jawnego ignorowania prawa, policjanci, wspólnie z prokuratorem wystąpili do sądu z wnioskiem o ich tymczasowe aresztowanie. Wczoraj (24 września) sąd przychylił się do niego, a wyrodni synowie najbliższy miesiąc spędzą w areszcie. Za popełnione przestępstwa grozi im kara nawet 3 lat więzienia - dodają policjanci.

Dramat pani Natalii. Szuka taty od prawie roku

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.