Serce pęka

Wracali do Polski, z ich auta została miazga. Z całej rodziny przeżyło tylko niemowlę

Wracali do domu w Lipowej na Żywiecczyźnie, niestety na drodze D1 między Bratysławą a Trnawą na Słowacji doszło do tragicznego wypadku. Z pięciu osób w samochodzie przeżyło tylko niemowlę. Reszta rodziny dziewczynki zginęła. Lipowa pogrążyła się w żałobie.

Tragiczny wypadek na Słowacji. Zginęła rodzina z Lipowej

W koszmarnym wypadku na trasie D1 Bratysława - Trnawa zginęła rodzina z gminy Lipowa. Do tragedii doszło około godz. 8 w środę, 13 września, gdy z niewyjaśnionych przyczyn fiat ducato zjechał z drogi, przebił barierki energochłonne i uderzył w drzewo. Autem jechali rodzice z dwójką dzieci, a także babcia.

Uderzenie było tak silne, że na miejscu zginęli 35-letni rodzice oraz 62-letnia babcia. Ratownicy, którzy przyjechali na miejsce tragedii, wyciągnęli ze zmiażdżonego samochodu żywą 4-letnią dziewczynkę. Jej stan był krytyczny. Dziecko zostało przetransportowane helikopterem do szpitala. Lekarze przez kilka godzin walczyli o jej życie, lecz niestety jeszcze przed południem dziewczynka zmarła na stole operacyjnym. Poważnie ranna została także 62-letnia babcia, ostatecznie kobiety nie udało się uratować, również zmarła.

Tragiczny wypadek przeżyło tylko niemowlę

Z wypadku bez obrażeń wyszło niemowlę, to pięciomiesięczna dziewczynka. Dziecko zostało przetransportowane do szpitala w Bratysławie.

- Pojazd znajdował się w rowie obok drzewa. Strażacy uratowali osoby poszkodowane z rozbitego pojazdu poprzez użycie sprzętu hydraulicznego. Jednocześnie współpracowali z ratownikami medycznymi przy reanimacji jednej osoby poszkodowanej – piszą słowaccy strażacy.

Policja z Bratysławy ustala przyczyny wypadku rodziny z Lipowej. Na razie nie została podana publicznie żadna informacja na ten temat. Ze względu na porę dnia nie jest wykluczone zmęczenie kierowcy, który wracał do domu.

Gmina Lipowa pogrążona w żałobie. Wójt składa kondolencje

Informacja o tragicznej śmierci rodziny z Lipowej szybko obiegła całą Żywiecczyznę. Wójt Lipowej Jan Góra jest wstrząśnięty tym faktem i złożył członkom tragicznie zmarłych osób kondolencje.

Dramatyczny wypadek na moście Gdańskim w Warszawie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany