Wtargnął na jezdnię w Pszczynie. Kierowca nie miał szans wyhamować

i

Autor: Policja Wtargnął na jezdnię w Pszczynie. Kierowca nie miał szans wyhamować

WYPADEK

Wtargnął na jezdnię w Tychach. Kierowca nie miał szans wyhamować

38-letni mężczyzna wtargnął na jezdnię na DK nr 1 w Tychach. Kierowca nie miał szans wyhamować. Uderzył z impetem w przechodnia. Całość wyglądała bardzo groźnie. Mężczyzna trafił do szpitala, a policjanci wyjaśniają szczegóły tego zdarzenia.

W czwartek, 28 lipca około 11.30 dyżurny tyskiej komendy został powiadomiony o potrąceniu pieszego na ulicy Beskidzkiej, w rejonie łącznika z ulicą Piłsudskiego w Tychach w kierunku Pszczyny.

38-letni mężczyzna przeszedł przez bariery energochłonnej i po prostu wtargnął na ruchliwą jezdnię. Kierowca dostawczaka nie miał najmniejszych szans wyhamować. 38-latek uderzył w bok pojazdu marki Renault Master.

Czytaj również: Ciężarówka runęła na autostradzie A1. Droga jest całkowicie zablokowana

- Kierujący pojazdem nie miał żadnych szans na reakcję. Pieszy został przetransportowany do szpitala celem przeprowadzenia dokładnych badań. Utrudnienia na drodze krajowej trwały około pół godziny, do czasu wykonania wszystkich czynności przez mundurowych. Teraz policjanci KMP Tychy będą wyjaśniali szczegółowo okoliczności tego zdarzenia - informują tyscy policjanci.

Tragiczny wypadek przy Dworcu Wileńskim. 19-latek wjechał w mężczyznę na przystanku
Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Nasi Partnerzy polecają